Post by tex232
Tak snad vše co měl být změněno z R na D je v mapě.
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
já předevčírem našel ještě jeden zapomenutý most na D7 tak snad vše už
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
ty bláho jen tři měsíce jim to trvalo než si opravili svůj web ...
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by vitj
majkiitelini wrote:Dneska jsem ještě po přečtení této zprávičky zjistil, že ve Waze byly příslušné vyřazené úseky R6, R7 a R63 vedeny stále jako dálnice, R63 dokonce i zpoplatněná - Ginbook opravil.

Ale když jsem projížděl zbytek sítě a hledal chybičky, našel jsem pár míst, která se mi nezdají, ovšem dle GB je to naschvál z důvodu routingu. Jde o následující případy (permalinky vedou naschvál jen na jeden segment):
Praha - Novopacká (Vysočanská radiála), Kbelská, Cínovecká (D8 nově začíná až u Zdib).
Praha - Lipská
Olomouc - výpadovka po první sjezd na Mohelnici a první část obchvatu včetně kruháče uprostřed.

Může mi tedy přesně někdo vysvětlit, jaké jsou přesně důvody k tomu to mít naschvál jako dálnice? Kdyby se to změnilo na jedničky, co by se v routingu změnilo? Kudy by nás potom navigační servery tahaly?
Při nastavení trasy nad 200km jsou všechny segmenty mimo Freeway penalizované. Pokud i kousek chybí a trasa není souvislá, tak hledá trasu, kde ani kousek Freeway nechybí i za cenu mnohem delší trasy nebo toho chybí méně.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by wazz
Jen se chci zeptat, jestli jsou dobře zadané rychlosti na R35 mezi Libercem a Turnovem. V novinách (a jinde) jsem četl, že zůstává 130 km/h, akorát mezi Jeřmanicemi a Hodkovicemi a pak okolo Paceřic je 110 km/h, ve Waze je však celý úsek 110 km/h (kromě nějakých drobných úseků s 90 km/h).

http://www.libereckadrbna.cz/zpravy/dop ... ercem.html
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
GinBook wrote:Nebo pokud tam jezdíš, udělej nám URka s číslem. ;-)
Kdybych tam jezdil, už by to bylo ;) Editoval jsem poblíž a zaujalo mě, že je rychlost už nastavená a přitom žádný úsek nemá avizovanou 130, o které jsem četl.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by Zirland
Ten Pražský okruh je finální kompromis mezi označením segmentu pomocí oficiálního názvu ulice (který má vždy přednost) a označením segmentu s vysokou kategorií pomocí Road Shield. Pamatuji si tu bouřlivou debatu na srazu, kde jsme se s GinBookem málem poprali a nakonec tímto způsobem vykouřili dýmku míru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"