CHYBY PŘI ZADÁVÁNÍ LANDMARKŮ
Lidi, když zadáváte landmark, ať už bod nebo plochu, POJMENUJTE HO, landmark beze jména jakoby neexistoval, maximálně to bude flek v navigaci, ale jak ho chcete vyhledat? K čemu je dobrý? K ničemu...
Čas od času mě chytne amok a takovéto landmarky nekompromisně mažu. Pokud tedy nemám nával milosrdenství, což je, bohužel, častěji, pak ho dodělám, ne, já ho udělám, za vás!
Když kreslíte landmark, vyplňte maximální množství dostupných dat:
Velké díky všem, kdo zodpovědně dělají tuto nevděčnou, puntičkářskou práci.
Děkuji za pozornost
Lidi, když zadáváte landmark, ať už bod nebo plochu, POJMENUJTE HO, landmark beze jména jakoby neexistoval, maximálně to bude flek v navigaci, ale jak ho chcete vyhledat? K čemu je dobrý? K ničemu...
Čas od času mě chytne amok a takovéto landmarky nekompromisně mažu. Pokud tedy nemám nával milosrdenství, což je, bohužel, častěji, pak ho dodělám, ne, já ho udělám, za vás!
Když kreslíte landmark, vyplňte maximální množství dostupných dat:
- - název!
- adresa (město, ulice, číslo)!
- kategorie co nejpřesněji, když se jedná o autoservis, tak fakt "Doprava" je špatně
- web (bez http://)
- telefonní číslo (v 99% případů s +420)
- nabízené služby (platební karty, parkování...)
- otevírací dobu (pokud má), ta má vliv na to, že když se tam necháte navigovat, tak vám v klientovi svítí, jestli je otevřeno či nikoliv
Velké díky všem, kdo zodpovědně dělají tuto nevděčnou, puntičkářskou práci.
Děkuji za pozornost
Re: CZ Novinky v pravidlech na wiki / nejčastnější chyby