GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

greby
Posts: 44
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by greby
Ja to na jsdi taky hlasil, pak mi prisel mail, ze to proveri
greby
Posts: 44
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by greby
Ahojte,
tento segment je již plně průjezdný. Prosím o jeho odblokování.
Díky
Greby
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =245728358
greby
Posts: 44
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by greby
Ahoj,
mám doplňující informace k této uzavírce v obci Popovice (Benešov). Prosím o úpravu níže uvedených segmentů.

1) Most přes řeku Chotýšanku je uzavřen, protože se, díky objíždění, začal rozpadat.

Dále byly změněny směry jízdy některých ulic v obci - právě z důvodu objíždění uzavírky.
2) Silnice podél řeky je průjezdná ve směru A->B
3) Druhá změna směru jízdy je právě z bodu B->A
4) Poslední odkaz je uzavírka silnice v obou směrech

Body 2,3 a 4 budou mít omezení stejně dlouhé, jak dlouhá bude rekonstrukce hráze, tj. do 23.12.2015.

Bod 1 nejsem schopen odhadnout.
Díky
Greby
greby
Posts: 44
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Grepa
pvo11 wrote:Pár poznámek k datům z JSDI, aby někdo nenabyl dojmu, že není třeba uzavírky zadávat, protože stejně chodí z JSDI a automaticky se zpracovávají.
Ještě jedna myšlenka k úvaze (možná spíše pro PVO11 = zajímá mne jeho názor ;) ).
Nebylo by při zpracování dokumentu do tabulky přínosné vynutit si od zadavatele jako povinnou podmínku, informaci jestli jde o úpravu stávající uzavírky z klienta (editoru), nebo zadávání nové z vnějšího zdroje? To znamená, že budu vědět jestli mám hledat v tabulce změnu (existující ID segmentů), nebo mám rovnou zadávat novou uzavírku. Množí se URka o změnách na uzavírkách => klienti dnes rozpor v neexistující uzavřené komunikaci vidí a hlásí.
Na setkání se myšlenka uzavřela s tím, že stačí dobrovolná informace v poznámkách na konci formuláře.

A poté ještě padla myšlenka omezit variabilitu textu v popisu uzavírky jen na jednoznačné => "Silnice uzavřena (xxxxxxxxx)" a na konci uvést v závorce zdroj (např. JSDI), případně nick zadavatele. S tím, že by se zjednodušilo, případně zautomatizovalo, zadávání a informace pro uživatelé by byla dostatečná (pro projíždějícího řidiče není důležité, jestli v Kotěhůlkách pokládají kanalizaci, nebo frézují vozovku). Vypsání nicku v popisu, by mohlo být drobnou odměnou pro editora jenž vypíše formulář. Bohužel zadavatelé bez nicku, nebo s extrémně dlouhým nickem (např. world_xxxxxxxx) by se do viditelné informace bohužel nevešli celí :D
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Janek250 wrote:Ahoj všem,
v Ostravě je dlouhodobě uzavřen najez na D1 ......
Ahoj, jel jsem po nájezdu minulý týden ve čtvrtek večer a byl tam jen ten omezený provoz a JSDI má aktuální informaci taky jen omezení od 3,5 tuny do 31.12.2015. Nejednalo se jen nějaké krátkodobé operativní uzavření např. kvůli nějaké nutné práci na silnici?
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
jo přesně jak popisuješ teda IMHO. Někdo z kolegů, už tam nastavil Closure, ale to bude nejspíš špatně :?. Kdy to ověříš? Já bych možná mohl večer :?, ale není to jisté :(.

Tu je záznam ze čtvrtka 12.2.. Shodou okolností se tam v okolí testoval speciální segment :).

edit: pachatel je znám, byl to masvbr ;)
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Attachments

Post by Grepa
Janek250 wrote:mrzí mě, že jsem zaměstnal tolik lidí .....
Vůbec není problém a navíc to vnímám jako úplně super komunikaci ;). A k tomu zákazu, klidně tam mohl v době tvého průjezdu být => cesta je tam již teď zúžená a cestáři na chvíli pro nějaké opravy sjezd uzavřely. Už jsem se s tím setkal, na 1/2 hodiny zavřeno a pak zase normálně ;). Nemusíš příště nic fotit, max soukromě ;) a popel na hlavu si sypat taky nemusíš, jen dál pomáhej jak jsi začal ;).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
chiron66 wrote:Uzavírka obousměrně ukončena. Prosím zrušit.
Zrušeno :). Díky
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message