Aké parkoviska s maju do mapy ešte pridať?
Zdravím komunitu, Waze používám krátce a mám problém: proč mně navigace pořád posílá po polních cestách, i když je mám v nastavení zakázaný (ios)? Cesty v mým okolí jsem v editoru map označil za "nezpevněný", ale při navigaci je to ignoruje. Z místa kde bydlím vede jen jedna regulérní silnice, jinak na ostatní strany vedou polní cesty, ale navigace mně na ně vklidu posílá (dělají to i jiné mapové podklay, ne jen Waze...).
Ahoj všem,
Nemohu najít zda se to tu již řešilo.
Můj problém je v tom, že když jedu kamkoliv, tak mi Waze hlásí "odbočte" a pak nic. Nenahlásí kam mám odbočit, jestli vpravo nebo vlevo.
Můžete mi prosím pomoci?
Mám verzi 4.5.0.1
Nemohu najít zda se to tu již řešilo.
Můj problém je v tom, že když jedu kamkoliv, tak mi Waze hlásí "odbočte" a pak nic. Nenahlásí kam mám odbočit, jestli vpravo nebo vlevo.
Můžete mi prosím pomoci?
Mám verzi 4.5.0.1
Ahoj, můžu poprosit o radu ohledně nahlášení uzavírky? Už cca měsíc vím o uzavřeném výjezdu z kruhového objezdu v Ostravě - https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =102527035 Ale nevím, jak to nejlépe nahlásit, netuším, jak dlouho bude uzavírka trvat ani kdy začala, a to jsou, co jsem viděl, povinné údaje pro vyplnění formuláře.
Moc díky za radu, M.
Moc díky za radu, M.
No asi to souvisí, ale navigace tě na ten výjezd normálně pošle, mám to dvakrát vyzkoušeno, naposledy 11.8.2016.pvo11 wrote:Nesouvisí teb uzavřený výjezd s uzavírkou, která je o kus dál, takže to přes něj stejně nenaviguje?
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ,252201991
Super, díky moc, M.pvo11 wrote:Pokud pak trasa pokračovala do Cihelní, tak ano.millhauzzz wrote:No asi to souvisí, ale navigace tě na ten výjezd normálně pošle, mám to dvakrát vyzkoušeno, naposledy 11.8.2016.pvo11 wrote:Nesouvisí teb uzavřený výjezd s uzavírkou, která je o kus dál, takže to přes něj stejně nenaviguje?
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ,252201991
Uzavřel jsem to už od toho sjezdu.
Ahoj,
možností je více. Pokud nemůžeš editovat vůbec nic, nachází se ten freedit mimo Tvoji editovatelnou oblast (EA), která je dána oblastmi, kudy jsi v minulosti projížděl se zapnutým WAZE.
Pokud můžeš např. přidávat cesty, ale nemůžeš měnit místa, je to tím, že úplní nováčci ještě sami místa měnit nemůžou. Musíš požádat někoho s L2+, aby změny potvrdil.
A třetí možný důvod: některé objekty v mapě jsou uzamčené. Tak např. silnice III. třídy mohou editovat L2+, silnice II. třídy L3+ atd.
Pokud potřebuješ něco zěnit na těchto segmentech (např. připojit svoji cestu apod.), musíš požádat někoho na chatu, nebo tady na fóru - zde je pro to vlákno... A tady jsou pravidla, jak požadavek napsat.
Snad jsem Ti pomohl...
možností je více. Pokud nemůžeš editovat vůbec nic, nachází se ten freedit mimo Tvoji editovatelnou oblast (EA), která je dána oblastmi, kudy jsi v minulosti projížděl se zapnutým WAZE.
Pokud můžeš např. přidávat cesty, ale nemůžeš měnit místa, je to tím, že úplní nováčci ještě sami místa měnit nemůžou. Musíš požádat někoho s L2+, aby změny potvrdil.
A třetí možný důvod: některé objekty v mapě jsou uzamčené. Tak např. silnice III. třídy mohou editovat L2+, silnice II. třídy L3+ atd.
Pokud potřebuješ něco zěnit na těchto segmentech (např. připojit svoji cestu apod.), musíš požádat někoho na chatu, nebo tady na fóru - zde je pro to vlákno... A tady jsou pravidla, jak požadavek napsat.
Snad jsem Ti pomohl...
[img]https:///JT4YvU[/img] - - - - - Honda PCX https://images.spritmonitor.de/613629.png
Ahoj lidi.
Z Mladé Boleslavi zmizeli snad všechny plochy parkovišť Škodovky pro zaměstnance.
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 415&zoom=6
Je k tomu nějaký důvod?
Díky za info.
Z Mladé Boleslavi zmizeli snad všechny plochy parkovišť Škodovky pro zaměstnance.
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 415&zoom=6
Je k tomu nějaký důvod?
Díky za info.
Označenie cesty ako súkromná.
Ide mi o úsek cesty cez parkovisko nákupného strediska. Tú nechcem meniť ako verejnú, lebo je to parkovisko. No ja cez neho jazdím každý deň, lebo mám to o veľa kratšie a lepšie.
Dá sa ten úsek zmeniť ako súkromná cesta iba pre mňa?
Ide mi o úsek cesty cez parkovisko nákupného strediska. Tú nechcem meniť ako verejnú, lebo je to parkovisko. No ja cez neho jazdím každý deň, lebo mám to o veľa kratšie a lepšie.
Dá sa ten úsek zmeniť ako súkromná cesta iba pre mňa?
Re: Waze nováčik - otázky