Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by mipwa
no, tady to bylo jednoduché a jasné, proto mne překvapilo, že tam taková chyba je a zamknutá L3 zámkem, tak jsem si říkal, jestli v tom není nějaký mně skrytý úmysl :-)
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by mipwa
Ahoj, informaci zde: viewtopic.php?f=22&t=101349&start=30#p845393

že česká lokalizace validátoru obsahuje i specifická lokální pravidla, by asi byla třeba dát více na oči. Já jsem na to přišel náhodou, lokalizaci nepoužívám, neb písmenkám rozumím i bez ni. teď teprve vím, že to má smysl.
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by mipwa
Ahoj,

otravuje mě popup okno, které upozorňuje na stac. radar. Jde to nějak zrušit? Ostatní popup mě zajímají, uživatelské hlášení také, ale stac. radary mi stačí zobrazené na mapě + hlášení. V Praze je kamer plno, nikdo neví, které měří rychlost, které jen sledují dopravu a to okno zabírá velkou část mapy. Asi to nepůjde, ale radši se ptám.
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by mipwa
jirys wrote:Lidičky čim to může být - nezobrazují se mi koleje - vlakové přejezdy přes silnici , jináč koleje vidím v navigaci :shock:
Myslím, že to je vlastnost poslední verze klienta
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by mipwa
Ahoj, mně nešel uložit, když landmark překrýval sám sebe, třeba jen nepatrně. Jinak když se mi to stalo, tak jsem dával zpět, dokud nešel zase uložit.

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by mipwa
Ahoj, dnes na d1 kamion napříč a waze ukazuje praha-brno za 2 hodiny a trasuje po d1, která stojí. Co to?
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by mipwa
Chcete tím říct, že na D1 v 8 ráno není dostatek uživatelů, aby systém sám vyhodnotil průjezdnost při takové zásadní události?

Navíc na několika místech jsem četl, že hlášení kolon routování neovliňuje, takže k čemu klikání na stojící kolonu?

A dávat tam uzavírku mi přijde takové nesystémové, samotného by mne to tedy nenapadlo.

Škoda, chtěl jsem této příležitosti využít k tomu, abych kolegu na cestě přesvědčil o výhodách waze, místo toho se mi povedl opak.
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by mipwa
Já jsem si kdysi první příspěvek celý prošel :-)
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by mipwa
Ride With se mi dnes objevilo také, už zmizelo - v ofic. verzi 3.9.5.3 automaticky dointalované z Gplay
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by Miro_Ke
Zdravim, mozte mi poradit, ako sa daju do Waze nahlasit chybajuce popisne cisla na mojej ulici (Bermanova, Praha)? Editovat nemozem, je nutny level 3. Dakujem
Miro_Ke
Posts: 13
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Send a message