Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Miro_Ke
Dakujem za odpoved. Este by ma zaujimalo, kde si takuto ziadost mozem podat - v editore to totiz nevidim. Ak je to niekde vysvetlene, ospravedlnujem sa
Miro_Ke
Posts: 13
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by miskondela
Zdravím vás, chcem sa spýtať ako sa ma správne riešiť nasledujúca situácia.
https://waze.com/sk/editor?env=row&lat= ... ,146872898
Na tieto dva segmenty boli osadené značky od ulice Koceľová zákaz vjazdu okrem dopravnej obsluhy, čiže vjazd len pre rezidentov a obluhu ulice Andreja Žarnova.
Ale na ulicu A. Žarnova sa dá dostať jak od Tulipanovej, Gabčikovej, Rudolfa Dilonga aj z jednosmerky z opačnej strany Na Malý diel, bez tohoto zákazu.
Myslel som, že to vyriešim súkromnou cestou ale to by mi nefungovalo kedže by mi to obmedzovalo autá aj z ulíc ktoré zákaz nemajú.
Neexistuje obmedzenie ako súkromná cesta ale obmedzujúca len jeden smer?
Vopred ďakujem za odpoveď a pomoc.
Michal
 
 
miskondela
Posts: 113
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by miskondela
ma5jkl wrote: Mon Dec 20, 2021 7:30 pm
miskondela wrote: Wed Dec 15, 2021 8:09 pm Zdravím vás, chcem sa spýtať ako sa ma správne riešiť nasledujúca situácia.
https://waze.com/sk/editor?env=row&lat= ... ,146872898
Na tieto dva segmenty boli osadené značky od ulice Koceľová zákaz vjazdu okrem dopravnej obsluhy, čiže vjazd len pre rezidentov a obluhu ulice Andreja Žarnova.
Ale na ulicu A. Žarnova sa dá dostať jak od Tulipanovej, Gabčikovej, Rudolfa Dilonga aj z jednosmerky z opačnej strany Na Malý diel, bez tohoto zákazu.
Myslel som, že to vyriešim súkromnou cestou ale to by mi nefungovalo kedže by mi to obmedzovalo autá aj z ulíc ktoré zákaz nemajú.
Neexistuje obmedzenie ako súkromná cesta ale obmedzujúca len jeden smer?
Vopred ďakujem za odpoveď a pomoc.
Michal
 
 



 
no neexistuje, ale asi by sa to dalo znasilnit nejakou zlucenou krizovatkou (juncion box). otazka ale je nie je to len docasny stav, kym osadia znacky aj z druhej strany?
 


 
OK tak bohužiaľ tam ostane takáto chyba a bude to ľudí navigovať do zákazu, dočastný stav to nieje na koľko vychádzam z realizačnej dokumentácie danej zmeny, ide o to, že prejazd daným úsekom sa snažia obmedziť len z jednej strany, z druhej nieje problematický. Je to škoda, lebo waze by vedel tých ľudí odnavigovať po vedľajšej ceste ktorou by obišli daný zákaz.
V každom prípade, veľmi ďakujem za vašu reakciu.
 
miskondela
Posts: 113
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by miso_SK
Inactive wrote: Ahojte, nikde som sa nedočítaľ nedohladal ako môžem zadávať čísla domov v obciach kde nie sú pomenované ulice. Vedeli by ste mi s týmto poradiť?

 
Ahoj, odpovedam troska neskor, ale predsa. Momentalne nefunguje zadavanie cisel domov v obciach, kde sa nenachadzaju ulice. Tato problematika sa taha uz od 2013, no zatial sa to nepohlo nikam.

Cisla domov sa daju zapisovat len v obciach/mestach, kde su ulice, aj tam nie je presne urcene, akym stylom sa to zapisuje.
miso_SK
Map Editor - Level 1
Map Editor - Level 1
Posts: 97
Has thanked: 20 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by miso_SK
Ato190f1 wrote: Thu Jun 23, 2022 11:30 am Ahojte, mám otázku, k čomu slúži funkcia Obydlie vo WME ? Má to nejakú funkcie ako číslovanie domov alebo ako a kedy sa to používa. Všimol som si totiž, že niekde je to využívane masívne (Košice napr.) a inde len riedko alebo sem tam pri nejakom dome či bytovke... Vďaka za odpoveď.


 
Ahoj, posielam link. Tu najdes vsetky potrebne info ohladne tejto temy. Zatial nie je presne urcene, ako sa ma obydlie oznacovat. A ano, funguje to ako cislovanie domov.
 
miso_SK
Map Editor - Level 1
Map Editor - Level 1
Posts: 97
Has thanked: 20 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by miso_SK
Ivannii wrote: Sun Jun 26, 2022 5:43 pm Je bych se přimluvil za jistou střídmost v tom focení. Někam dojedu a hups- fotka. Každý panelák svoji fotečku- přijde mi to zbytečné.

 
Je to lepsie podla mna v tom, ze aspon mas istotu, ze si dorazil na spravne miesto, ked si porovnas, kde si realne prisiel, a co je na fotke. Samozrejme editori to musia aj korektne nahadzat do WME. Nech to potom nerobi sarapatu. 😃
 
miso_SK
Map Editor - Level 1
Map Editor - Level 1
Posts: 97
Has thanked: 20 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by mobil-man
Ahoj,
mám dotaz, na který jsem v nápovědě nenašel odpověď. Když provádím válcování, nevidím poté trasu v editoru, nicméně v mapě v mobilu se mi zobrazuje modře. Jak ji zobrazím a upravím v editoru?

Děkuji,
mobil-man
mobil-man
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by mobil-man
Děkuji.
A související otázka, zmizí mi sama od sebe ta nevzhledná svítivě modrá vyválcovaná komunikace v mém klientovi?

mm
mobil-man
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Mojejmeno
Zdravím.
Mám už s Waze najeto přes 40.000km, ale zde na fóru jsem prvně. Rád bych se zeptal, jakým způsobem mohu zadat cíl ve svém účtu přes prohlížeč na PC a nikoliv masochisticky v telefonu (tak, jak to doposud dělám). Zkoušel jsem vyhledat ve fóru i rozhranní, ale bezúspěšně.

Díky moc předem za info.
Mojejmeno
Posts: 1
Send a message

Post by Mokos_Mario
Mal som instalovany Waze na Samsung 4 tam mi vyskakovali hlasenia (okna palec hore dole).menil som na S5 nainstalovanie aj prihlasenie vsetko ok. len neviem ako nastavit vaskakovacie okno. push notifikacie mam pustene. Preco to nejde?
Mokos_Mario
Posts: 1
Send a message