Ride With se mi dnes objevilo také, už zmizelo - v ofic. verzi 3.9.5.3 automaticky dointalované z Gplay
Zdravim, mozte mi poradit, ako sa daju do Waze nahlasit chybajuce popisne cisla na mojej ulici (Bermanova, Praha)? Editovat nemozem, je nutny level 3. Dakujem
Dakujem za odpoved. Este by ma zaujimalo, kde si takuto ziadost mozem podat - v editore to totiz nevidim. Ak je to niekde vysvetlene, ospravedlnujem sa
Zdravím vás, chcem sa spýtať ako sa ma správne riešiť nasledujúca situácia.
https://waze.com/sk/editor?env=row&lat= ... ,146872898
Na tieto dva segmenty boli osadené značky od ulice Koceľová zákaz vjazdu okrem dopravnej obsluhy, čiže vjazd len pre rezidentov a obluhu ulice Andreja Žarnova.
Ale na ulicu A. Žarnova sa dá dostať jak od Tulipanovej, Gabčikovej, Rudolfa Dilonga aj z jednosmerky z opačnej strany Na Malý diel, bez tohoto zákazu.
Myslel som, že to vyriešim súkromnou cestou ale to by mi nefungovalo kedže by mi to obmedzovalo autá aj z ulíc ktoré zákaz nemajú.
Neexistuje obmedzenie ako súkromná cesta ale obmedzujúca len jeden smer?
Vopred ďakujem za odpoveď a pomoc.
Michal
https://waze.com/sk/editor?env=row&lat= ... ,146872898
Na tieto dva segmenty boli osadené značky od ulice Koceľová zákaz vjazdu okrem dopravnej obsluhy, čiže vjazd len pre rezidentov a obluhu ulice Andreja Žarnova.
Ale na ulicu A. Žarnova sa dá dostať jak od Tulipanovej, Gabčikovej, Rudolfa Dilonga aj z jednosmerky z opačnej strany Na Malý diel, bez tohoto zákazu.
Myslel som, že to vyriešim súkromnou cestou ale to by mi nefungovalo kedže by mi to obmedzovalo autá aj z ulíc ktoré zákaz nemajú.
Neexistuje obmedzenie ako súkromná cesta ale obmedzujúca len jeden smer?
Vopred ďakujem za odpoveď a pomoc.
Michal
OK tak bohužiaľ tam ostane takáto chyba a bude to ľudí navigovať do zákazu, dočastný stav to nieje na koľko vychádzam z realizačnej dokumentácie danej zmeny, ide o to, že prejazd daným úsekom sa snažia obmedziť len z jednej strany, z druhej nieje problematický. Je to škoda, lebo waze by vedel tých ľudí odnavigovať po vedľajšej ceste ktorou by obišli daný zákaz.ma5jkl wrote: ↑Mon Dec 20, 2021 7:30 pmno neexistuje, ale asi by sa to dalo znasilnit nejakou zlucenou krizovatkou (juncion box). otazka ale je nie je to len docasny stav, kym osadia znacky aj z druhej strany?miskondela wrote: ↑Wed Dec 15, 2021 8:09 pm Zdravím vás, chcem sa spýtať ako sa ma správne riešiť nasledujúca situácia.
https://waze.com/sk/editor?env=row&lat= ... ,146872898
Na tieto dva segmenty boli osadené značky od ulice Koceľová zákaz vjazdu okrem dopravnej obsluhy, čiže vjazd len pre rezidentov a obluhu ulice Andreja Žarnova.
Ale na ulicu A. Žarnova sa dá dostať jak od Tulipanovej, Gabčikovej, Rudolfa Dilonga aj z jednosmerky z opačnej strany Na Malý diel, bez tohoto zákazu.
Myslel som, že to vyriešim súkromnou cestou ale to by mi nefungovalo kedže by mi to obmedzovalo autá aj z ulíc ktoré zákaz nemajú.
Neexistuje obmedzenie ako súkromná cesta ale obmedzujúca len jeden smer?
Vopred ďakujem za odpoveď a pomoc.
Michal
V každom prípade, veľmi ďakujem za vašu reakciu.
Ahoj, odpovedam troska neskor, ale predsa. Momentalne nefunguje zadavanie cisel domov v obciach, kde sa nenachadzaju ulice. Tato problematika sa taha uz od 2013, no zatial sa to nepohlo nikam.Inactive wrote: Ahojte, nikde som sa nedočítaľ nedohladal ako môžem zadávať čísla domov v obciach kde nie sú pomenované ulice. Vedeli by ste mi s týmto poradiť?
Cisla domov sa daju zapisovat len v obciach/mestach, kde su ulice, aj tam nie je presne urcene, akym stylom sa to zapisuje.
Ahoj, posielam link. Tu najdes vsetky potrebne info ohladne tejto temy. Zatial nie je presne urcene, ako sa ma obydlie oznacovat. A ano, funguje to ako cislovanie domov.Ato190f1 wrote: ↑Thu Jun 23, 2022 11:30 am Ahojte, mám otázku, k čomu slúži funkcia Obydlie vo WME ? Má to nejakú funkcie ako číslovanie domov alebo ako a kedy sa to používa. Všimol som si totiž, že niekde je to využívane masívne (Košice napr.) a inde len riedko alebo sem tam pri nejakom dome či bytovke... Vďaka za odpoveď.
Je to lepsie podla mna v tom, ze aspon mas istotu, ze si dorazil na spravne miesto, ked si porovnas, kde si realne prisiel, a co je na fotke. Samozrejme editori to musia aj korektne nahadzat do WME. Nech to potom nerobi sarapatu.
Ahoj,
mám dotaz, na který jsem v nápovědě nenašel odpověď. Když provádím válcování, nevidím poté trasu v editoru, nicméně v mapě v mobilu se mi zobrazuje modře. Jak ji zobrazím a upravím v editoru?
Děkuji,
mobil-man
mám dotaz, na který jsem v nápovědě nenašel odpověď. Když provádím válcování, nevidím poté trasu v editoru, nicméně v mapě v mobilu se mi zobrazuje modře. Jak ji zobrazím a upravím v editoru?
Děkuji,
mobil-man
Děkuji.
A související otázka, zmizí mi sama od sebe ta nevzhledná svítivě modrá vyválcovaná komunikace v mém klientovi?
mm
A související otázka, zmizí mi sama od sebe ta nevzhledná svítivě modrá vyválcovaná komunikace v mém klientovi?
mm
Re: Waze nováčik - otázky