Waze nováčik - otázky

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, guri211, GinBook

Re: Waze nováčik - otázky

Postby nocommenta » Thu Nov 12, 2015 1:33 pm

Vitaj na fóre,

LiborJelinek wrote:Zdravím a mám tento dotaz, cca poslední 3 dny mi to nabízí možnost bonbónu v mapě za 2000 nebo 3000 bodů, ale když na to kliknu, tak mi to zmízí, že ani nevím kde ten bonbón mám hledat. Mám nechat dojet ten čas, asi 10 vteřin?

na bonbón neklikaj, mal by sa objaviť v mape na ceste, stačí po tom úseku prejsť... Ak náhodou máš smer jazdy iným smerom, ako je bonbón na ceste, síce sa stratí z mapy, ale neskôr ti ho Waze ponúkne na inom úseku...
nocommenta
Beta tester
Beta tester

Has thanked: 93 times
Been thanked: 319 times

Postby nocommenta » Fri Dec 04, 2015 5:04 pm

Od 30.11. sa nepripočítavajú ani edity, komentáre, kilometre a pod.
nocommenta
Beta tester
Beta tester

Postby nocommenta » Sun Jan 10, 2016 10:23 am

Tonnyhod wrote:Ahoj, není problém s hlasovým naváděním? Asi týden mi Waze hlásí příkladem: Za 800 m .... A nic, ticho. U kratších vzdslenosti se hlášení občas dokončí, ale ne vždy. Vyp a zap problém neřeší. Díky za odp.

Ručne vymaž adresár sdcard/waze/sound/czech... hlasové pokyny sa natiahnu...
nocommenta
Beta tester
Beta tester

Postby nocommenta » Sun Jan 10, 2016 10:25 am

LiborPospa wrote:Někde to tu už Ginbook psal. Ví se o tom a pracuje se na nápravě, stačí vydržať ;-)

Odesláno z mého Huawei P8lite pomocí Tapatalk

Toto je o inom ;) Úpravu v tomto prípade zvládne každý sám :D
nocommenta
Beta tester
Beta tester

Postby nocommenta » Mon Jan 25, 2016 10:23 am

ma5jkl wrote:Ano, mozne to je. Ale je vyzadovane zadanie tvojho telefonneho cisla a nasledne povolit aplikacii pristup ku tvojim kontaktom. mal by sa ti zobrazit tvoj telefonny zoznam (toto je ale zabugovane takze nemusi to vzdy zobrazit vsetky kontakty) a vybrat si ludi ktori maju pri svojom mene ikonku waze (t.j. aj oni zadali aplikacii svoje telefonne cislo) a odoslat ziadost o priatelstvo

Nemáš celkom pravdu, ikonka waze sa zobrazuje, aspoň mne, pri všetkých mobilných telefónnych číslach, bez ohľadu na to či ide o používateľov waze alebo nie.
Screenshot_2016-01-25-11-20-59-1.png
(28.9 KiB) Downloaded 574 times
nocommenta
Beta tester
Beta tester

Postby nocommenta » Tue Jan 26, 2016 8:21 am

ma5jkl wrote:
nocommenta wrote:Nemáš celkom pravdu, ikonka waze sa zobrazuje, aspoň mne, pri všetkých mobilných telefónnych číslach, bez ohľadu na to či ide o používateľov waze alebo nie.

My o voze a ty o koze. Spominal som kontakty vo Waze aplikacii. Nie tvoje kontakty ktore mas z Waze.

bla.jpg

Žiaden z tých kontaktov nemám z Waze.
nocommenta
Beta tester
Beta tester

Postby nocommenta » Tue Jan 26, 2016 7:01 pm

V každom prípade mám tri rôzne zoznamy, pri ktorých sa zobrazuje ikonka Waze...

1. Po povolení prístupu aplikácii Waze ku kontaktom, ktoré mám v mobile, Waze odselektovalo mobilné čísla (pri všetkých kontaktoch s mobilným číslom mi pribudla ikonka waze).

2. Následne sa zoznam kontaktov (s menom a priezviskom identickými s údajmi v kontaktoch v mobile) s mobilnými číslami objavil v aplikácii Waze. Pri niektorých sa objavila ikonka waze, týmto je možné poslať žiadosť o priateľstvo, zvyšných zas pozvať do Waze.

3. Apku mám nainštalovanú na dvoch zariadeniach, na druhom v zozname kontaktov sú uvedení iba používatelia Waze bez telefónneho čísla pod menom a priezviskom, ktorým sa zaregistrovali v aplikácii...
nocommenta
Beta tester
Beta tester

Postby nocommenta » Thu Jan 28, 2016 10:55 am

PetrJ1984 wrote:Dobrý den nevím,jestli se na to už někdo ptal.Aplikaci Waze používám už třetí den a nezobrazují se mi žádné nasbírané body,takže nevím kolik jich mám a ani ujeté kilometry se nezobrazují.

Body a kilometre obvykle nabiehajú denne... teraz sa trochu zasekli... nemaj žiadne obavy, čoskoro sa ti objavia...
nocommenta
Beta tester
Beta tester

Postby nocommenta » Thu Jan 28, 2016 11:46 am

jjanousek1 wrote:tak jsem dohledal, že standart je až 7dní pro dopsaní stavu bodů :(
viz https://support.google.com/waze/answer/6270860?hl=en

To nie je štandard na dopísanie bodov, ale na doriešenie prípadných problémov do 7 dní...
nocommenta
Beta tester
Beta tester

Postby nocommenta » Sun Feb 07, 2016 11:21 pm

Nemusíš splniť ďalšie dodatočné podmienky.

Ak sa pozrieš v aplikácii cez MÉ WAZE / Hodnocení / Vaše body / ...Vyrazte pro tyto bonusy..., tu vidíš bonusové bonbóniky s rôznymi počtami bodov: 200 - Prvý Waze priateľ, 2000 - Prvých päť Waze priateľov. Ak sú tieto bonbóniky vo všeobecnosti v aplikácii oranžové, zatiaľ neboli splnené podmienky na ich získanie. Ak sú sivé podmienky boli splnené a body by mali byť pripočítané.

Pokiaľ máš ako priateľa vo Waze manželku, a ona si ťa taktiež zadala do aplikácie ako priateľa má narok na bonusové body za prvého Waze priateľa.
nocommenta
Beta tester
Beta tester

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia