Post Reply

Waze vás nezklame

Post by JendaSpeed
Po roce jsem v mobilu spustil Sygic, když jsem jel z Opavy do Ostravy. Prostě jsem chtěl jen vyzkoušet, jestli ještě funguje. Byl jsem překvapený, že Sygic neznal novou silnici č. 11 :cry:
Podotýkám, že Sygic mám v poslední dostupné verzi. Nic mě neupozornilo, že nemám aktuální mapu. Doma jsem pak šel do nastavení, kde jsem si aktualizoval mapu pro ČR.

Tak si říkám… to by se Waze nestalo. Chválím Waze! A příště už mě taková hloupost, jakože zapnout jinou navigaci, ani nenapadne :D
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times

POSTER_ID:17128660

1

Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by bures
hamilnes wrote:Je tomu tak aj vďaka komunite dobrovoľných editorov, ktorí v priebehu pár posledných mesiacov do mapy usilovne pridávali rýchlosti. Ešte zďaleka nie všetky miesta sú pokryté, takže práce je ešte stále dosť
V ČR odhadujeme, že máme zadáno něco málo přes 80 % segmentů. Moravské kraje jsou skoro zadané. Praha je na tom celkem dobře. Hůř je na tom jih Čech a ostravská aglomerace.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message
Last edited by bures on Sun Apr 24, 2016 12:52 pm, edited 1 time in total.

Post by bures
Každý editor může pomoci se zadáváním rychlostí ve své editační oblasti. ;) Ostravsko je ale maso. Spousta neohraničených obcí, rozsypaných domečků po krajině... :(
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by GinBook
Ostrava po tom co dodělala metro, se odtrhla od zbytku ČR chtějíc být velkoměstem a udělala si své zákony a katastrální vyhlášku.
Bohužel zrovna při náběhu softwarového systému na obce a katastrální území projel vagon metra a hlavičky na pevném disku se rozvibrovali tak, že přeházeli na disku vše co tam bylo. Od té doby ani sami Ostravaci neví kde co je, proto tam nejsou nikde značky obcí.
Krátce poté se metro propadlo hluboko do šachet a podle pověstí, dodnes vychází ze šachet neznámí horníci a zmateně špitají, že jim propadla asi jízdenka. ;-)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by hamilnes
Žeby ma waze nikdy nesklamalo, to nemôžem tvrdiť :-) .

Ale čo sa týka MPR, tak aj tento článok, v ktorom autor porovnáva Waze a Velociraptor, potvrdzuje prím Waze.
Je tomu tak aj vďaka komunite dobrovoľných editorov, ktorí v priebehu pár posledných mesiacov do mapy usilovne pridávali rýchlosti. Ešte zďaleka nie všetky miesta sú pokryté, takže práce je ešte stále dosť, ale už teraz je zjavný kvalitatívny rozdiel oproti mapám klasických navigácií, čo sa týka MPR. A tento rozdiel bude čoraz viac viditeľnejší.

Tak teda užívajme si Waze priatelia!
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by JendaSpeed
PegasusCZ wrote:Alespoň sis připomněl, jak vypadá Hrabyně, velká polom atd. :)
Právě že ne, já to valil po nové.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
bures wrote:V ČR odhadujeme, že máme zadáno něco málo přes 80 % segmentů. Moravské kraje jsou skoro zadané. Praha je na tom celkem dobře. Hůž je na tom jih Čech a ostravská aglomerace.
Mohl bych nějak konkrétně pomoct se zadáváním v ostravské aglomeraci?
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by jumbo78
To jsou Sakmarovci, kteří se tam prokopali z Karviné ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Kebb01
PegasusCZ wrote:Alespoň sis připomněl, jak vypadá Hrabyně, velká polom atd. :)
Jo, a před Ostravou by skončil ve stavbě nebo v uzávěrce v KrPoli :D

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by PegasusCZ
Alespoň sis připomněl, jak vypadá Hrabyně, velká polom atd. :)
PegasusCZ
Posts: 69
Has thanked: 30 times
Been thanked: 19 times
Send a message
PegasusCZ