U mě to dělá už od včerejšího večera.
AM pro jihovýchodní část Moravy (BO, BK, BM, BV, HO, KM, UH, VY, ZL, ZN)
U mě už to opět funguje. Tohle byla na Waze nějak rychlá oprava. :o)
AM pro jihovýchodní část Moravy (BO, BK, BM, BV, HO, KM, UH, VY, ZL, ZN)
A je to tu zase. Jsem to asi přechválil... :o/
AM pro jihovýchodní část Moravy (BO, BK, BM, BV, HO, KM, UH, VY, ZL, ZN)
AM pro jihovýchodní část Moravy (BO, BK, BM, BV, HO, KM, UH, VY, ZL, ZN)
Já bych řekl, že přímo dnes. Ještě včera jsem téměř žádné GPS stopy neviděl a dnes je jich plno.
AM pro jihovýchodní část Moravy (BO, BK, BM, BV, HO, KM, UH, VY, ZL, ZN)
+ Vypada to zajimave.
+ Moc se mi libi moznost ukladat zmeny, az jsem si jisty, ze je to vse spravne.
- Chybi AM ficury.
- Na slabsim netbooku je to velmi velmi zdechle.
+ Moc se mi libi moznost ukladat zmeny, az jsem si jisty, ze je to vse spravne.
- Chybi AM ficury.
- Na slabsim netbooku je to velmi velmi zdechle.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Tak koukam, ze nejsem sam, kdo si vsiml, ze uz nove update requesty nejsou ve stare kartusi. Je v novem editoru nejake sikovne tlacitko, kterym si zobrazim vsechny requesty, ktere jako AM ve sve oblasti mam, jako bylo v cartouche? A kdy zmizi solved update request? Furt mi strasi v mape.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Kazdopadne me tahle polovicata zmena dost stve. Nemoznost si vypsat vsechny UR ve spravovane oblasti, nemoznost komentaru a komunikace s autorem. (Ne ze by vetsina autoru na tu komunikaci reagovala...)
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Predpokladam, ze to udela krizovatku jen kdyz se kazda ulice jinak jmenuje, coz je dost hloupe. Dve moznosti:jaroy wrote:Poradte mi prosim ako nastavit krizovatku? Nejakou klavesovou skratkou? Niekedy ked spojim cestu s inou cestou tak automaticky to spravi ako krizovatka. Ale tu sa mi to nedari. Dakujem:
https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... TTTTTTTTTT
1) Spojit ve starem editoru.
2) Pred spojenim jedne z cest dat nejaky nazev ulice a po spojeni ho zase vyhodit.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Ahaaa, ja si neodzoomoval, takze jsem tu smycku nevidel. Pardon za mystifikaci.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Re: editor Papyrus a jeho užívání