Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ents7
matsalka wrote: Tartu kesklinnas jäi ka neid täna hulgaliselt silma. Ehk on mujalgi.

Ents7??
Jah olen ka Tartus neid õuealade ja muude teede kiiruseid lisanud, aga enda teada ainult sinna kus on eraldi kiirusepiirang, 50 ei tohiks kusagil olla! Või on?

Kui pead silmas Tasku läheduses olnud parklatele lisatud 30, siis need jäävad ju 30 ALA märgi mõjupiirkonda. (minu eelmise postituse 1. variant)
Vot selle pärast olekski vaja ühiselt arutada ja mingi otsus vastu võtta!!! Sellest ei piisa, et kaks- kolm tüüpi siin vaidlevad ja kolmas teeb samal ajal omamoodi! :lol:
ents7
Map Raider
Map Raider
Posts: 214
Has thanked: 87 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by ents7
mikupoiss wrote:Nagu öeldud eespool - kiirusepiirangu lisamine on VÕIMALUS, mitte kohustus :)
Aga iidne Tõstamaa rahvatarkus ütleb, et kõikide võimaluste ära kasutamine on kohustuslik ;) :)

Tegelikult on nii igati OK, nagu wikis kirjas on, aga samas ei saa ka kellelegi kallale minna, kui keegi tulevikus veel laudavaheteele 90 märgib!
Seega võiksime näiteks mingi hääletuse teha (et kõik saaksid oma sõna öeldud) ja näiteks aastavahetuseks (harva foorumit külastajate jaoks) asja lukku panna! Lõppude lõpuks võiksime me kõik ühte moodi kaarti mudida!!!
ents7
Map Raider
Map Raider
Posts: 214
Has thanked: 87 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by espak
Tartu maanteel juba mitu päeva 100 ja 110 väljas, keegi teeb äkki aktiivseks?
espak
Posts: 16
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by HallKardinal
Tere

Ma vist enam ei saa ise kiirust määrata tänaval, tavakasutajana.
Kuid juba kuuke, kooli algusest saati on Tallinnas Linnamäe tee täispikkuses kiirusepiiranguga 40 km/h.
Kui see peaks oluline olema, siis äkki keegi miskit teeb.
HallKardinal
Posts: 4
Send a message

Post by HallKardinal
Õige märkus, 30 ala on ikka 30 ala. Kõik mis oli 50 on nüüd 40.
HallKardinal
Posts: 4
Send a message

Post by kriimsilm
Veoautode ja mopeedide supp veel lahendamata, aga järgmine ulmekas juba tuleb. Kas meie väike seltskond jõuab kõike? See on paras töö Google robotauto leiutajatele.

Isegi kui nüüd on huvilisi, siis see lukkude mahavõtmine on päris jamaks läinud. Kõik asumite parklad on tänavanimedega varustatud ja kui luku tagasi peale paned, siis saad hoobilt pagunitega kindraliks :)
kriimsilm
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 1330
Has thanked: 289 times
Been thanked: 281 times
Send a message

Post by kriimsilm
Mõneti see kiiruse asi on probleem, aga kas see pole samasugune probleem nagu bussiradade jms. tegemine? Teeme ja teeme, aga ükski bussijuht Wazet ei kasuta ja aitäh ka ei ütle? Lõpuks me ei tea isegi kui palju meil neid piiranguid on ja ma olen üsna kindel, et eriti õiged need ei ole.

Seega mulle tundub jätkuvalt, et selle jama kiirusejama pidamine läheb meile kalliks maksma. Töötundide mõttes just. Täna hakkas maanteeamet üles panema 110 märke, jälle oleks kümneid raporteid...

Kui Waze on nõus seda andmebaasis tegema, siis võime muidugi üritada asja Google stiilis lahendada. Asi saab 99% "tehtud" kui andmebaasis panna linna 50 ja maanteele 90 :D

Eks selle viitsimisega on nii, et tahaks nagu töötavat asja kasutada... aga maanteedele kiirusi sisestada küll ei viitsi.
kriimsilm
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 1330
Has thanked: 289 times
Been thanked: 281 times
Send a message

Post by kriimsilm
Mul ongi juba allergia selle ülejoonistamise vastu. Võibolla tuleb see aastatega. Kui oled ühte närust teed 10 korda ülejoonistajate ja parandajate käest päästnud, siis tuleb masendus :? peale ja panedki luku kõrgemaks.

Waze põhipoint (IMHO) on ju segementide kiirused. Tegelikult meil ju töötab kõik kiiruste mõistes üsna hästi.

Selles osas on muidugi täiesti õigus, et uutele asjalikele tulijatele midagi mõistliku anda pole. Levelite tõusu reeglid on aga ajuvabad. Seda ma vaidlesin CM ja muude Waze tüüpidega, aga neil on üsna korporatiivne värk, seega erandid ei huvita kedagi. Ma isiklikult ei poolda ka seda leveli alla laskmist. Selle kaardi solkimisega ei suuda keegi kõrgemaid leveleid saavutada. Õigem oleks siis ehk harjutamiseks Tallinna parklad, tööstusalad ja lennujaam ära joonida?

Ma katsun välja mõelda mingi põhjenduse Waze administratsiooni järjekordseks peetimiseks levelite tõstmise osas. Muus osas jään hetkel konservatiivseks :)
kriimsilm
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 1330
Has thanked: 289 times
Been thanked: 281 times
Send a message

Post by kriimsilm
p33tert wrote:
kriimsilm wrote:Waze põhipoint (IMHO) on ju segementide kiirused. Tegelikult meil ju töötab kõik kiiruste mõistes üsna hästi.
Töötabki. Ei taha kuidagi vähendada seda panust, mida kunagised ja praegused editorid on selle kaardi loomisesse pannud, tulemus on väga hea. Probleem on selle jätkuvalt kõrgel tasemel hoidmisega, st siis kiirelt muutuva reaalsuse ja waze poolt loodatavate uute featuuride jaoks vajaliku kaardile kandmine. Suvi koos kõigi oma remontidega on tulemas, tuletage kõik natuke eelmisi aastaid meelde.
Sa teed mind natuke närviliseks. :roll: Ma vaatan, et Waze reaalsus on vist läinud liiga täpseks. Kui võrdleme Wazet, Here või Yandexi reaalsusega, jõuadki ehk natuke hiljem kohale, aga keegi ei higista updatega :shock:

Viimane jama, mille otsa ma ise komistasin on "junction box", see paneb kõik asjad sisuliselt L6 luku alla! Ma paluks zCougarilt neid tellida nii vähe kui võimalik.
kriimsilm
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 1330
Has thanked: 289 times
Been thanked: 281 times
Send a message

Post by kriimsilm
Kas keegi on uurinud, ega äkki Waze ei hakka kiirusepiirangute järgi teekondi pakkuma... :|
kriimsilm
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 1330
Has thanked: 289 times
Been thanked: 281 times
Send a message