"(směr B>A)" je zakázán, nebo otevřen? Já text chápu, že otevřen, ale obecně je to stejné jako otázka, jak loupat banán
Ahoj,
už třetí den jezdím přes rádoby uzavírku v Řetůvce okr. Ústí nad Orlicí (49.9532953N, 16.3604803E). Nic se tam neděje jen je to označeno ve waze jako zavřené. Nevím kdo a proč to zadal, ale nic se tam neděje. Je to stále průjezdné bez omezení, prosím o smazání.
už třetí den jezdím přes rádoby uzavírku v Řetůvce okr. Ústí nad Orlicí (49.9532953N, 16.3604803E). Nic se tam neděje jen je to označeno ve waze jako zavřené. Nevím kdo a proč to zadal, ale nic se tam neděje. Je to stále průjezdné bez omezení, prosím o smazání.
Zadejte někdo uzavírku silnice Nádražní v části Jílové u Prahy - Kabáty, na mapách cz už to je (https://mapy.cz/dopravni?x=14.4937757&y ... 18166&ds=1)
Dík.
Dík.
Ahoj editoři,
Ocenil/a bych vaši pomoc s přidáním uzavírky.
Uzavírka silnice II/433 v úseku Výšovice – Němčice nad Hanou
Termín uzavírky: od 25. 10. 2023 do 27. 10. 2023
https://www.idsok.cz/vyluky/uzavirka-si ... nad-hanou/
Trvalý odkaz: https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... 8022,42396
předem:
293,123916 předem
Ocenil/a bych vaši pomoc s přidáním uzavírky.
Uzavírka silnice II/433 v úseku Výšovice – Němčice nad Hanou
Termín uzavírky: od 25. 10. 2023 do 27. 10. 2023
https://www.idsok.cz/vyluky/uzavirka-si ... nad-hanou/
Trvalý odkaz: https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... 8022,42396
předem:
293,123916 předem
Zdravím, prosím o doplnění uzavírky silnice III/44418 od 15. 11. 2018 do 30. 09. 2019.
Mapa:
Zdroj:
Děkuji
Mapa:
Ahoj,
uzavírka segmentu označeném na screenshotu+permalinku se nám z JSDI propsala tak nějak nesprávně. Odbočovací pruh sice uzavřený je, ale Křesomyslova je jinak naprosto normálně průjezdná. Uzavírka ul. Bělehradská je v pořádku.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =208002186
uzavírka segmentu označeném na screenshotu+permalinku se nám z JSDI propsala tak nějak nesprávně. Odbočovací pruh sice uzavřený je, ale Křesomyslova je jinak naprosto normálně průjezdná. Uzavírka ul. Bělehradská je v pořádku.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =208002186
- Attachments
https://www.waze.com/wiki/images/2/24/W ... 2cones.png
Praha, Střední čechy * iPhone 5S
Praha, Střední čechy * iPhone 5S
Ahoj, je tam zákaz vjezdu ve směru z Drásova. Je to tam kvůli snížení hlučnosti v Čebíně, protože v opačném směru vede objížďka Čebín-Hradčany.martinkolar wrote:Ahoj, uzavírky na segmentu https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... s=90788282
a https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =238863548 (celá vesnice)
je průjezdná (v obou směrech). Druhá ze zmíněných je sice trošku "průjezd stavbou", ale nikde oficiálně není zákaz vjezdu (a v okolí se to hemží milionem dalších uzavírek a docela to je matoucí).
Custe , prosim o tuto uzavirku v Karviné důležítý segment. Ja i když se snažim starat se o Havr a Káčko tak nemam přistup k tomuto segmentu.
http://www.karvina.cz/portal/page/porta ... vodaj3.pdf
strana 3
http://www.karvina.cz/portal/page/porta ... vodaj3.pdf
strana 3
Zákaz odbočení z Povltavské do Bulovka
https://www.waze.com/livemap?zoom=17&la ... n=14.45965
http://praha.idnes.cz/na-novou-znacku-p ... -deje_lupo
https://www.waze.com/livemap?zoom=17&la ... n=14.45965
http://praha.idnes.cz/na-novou-znacku-p ... -deje_lupo
Prosím zrušit tuto uzavírku
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =119220972
již dva dny neplatí.
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =119220972
již dva dny neplatí.
Re: [CZ]: Hlášení uzavírek