Amire büszkék vagyunk, vagy csak úgy...
Post by retttenet
elmerültem szülőföldemben, felkerült a térképre a balaton, 65, 61 és 67-es utak közti települések nagy része, minden hozzájuk vezető számozott úttal.

Szentgáloskér, Somoggeszti, Alsóbogát, Fiad, Kisbárapáti, Bonnya, Bonnyapuszta, Szorosad, Miklósi, Nágocs, Zics, Kapoly, Tab, Kér, Bedegkér, Somogymeggyes, Bálványos, Kereki, Pusztaszemes, Zala, Bótapuszta, Sérsekszőlős, Lulla, Ecseny, Torvaj, Bábonymegyer, Kára, Igal, Ráksi, Somodor, Magyaratád, Patalom, Rácegres, Répáspuszta, Orci, Zimány, Kisgyalán, Gölle, Nak, Fonó, Baté, Cserepespuszta, Lápafő, Várong, Gadács, Somogyszil, Antalmajor, Somogyacsa, Somogydöröcske, Törökkoppány, Újhegy, Felsőmocsolád, Ecseny, Polány, Gamás, Somogytúr, Látrány, Visz, Karád
retttenet
Posts: 104
Send a message

Post by retttenet
Budapest II. kerület kész (II/A is)
retttenet
Posts: 104
Send a message

Post by retttenet
Oroszlány, Pusztavám
retttenet
Posts: 104
Send a message

Post by retttenet
mochrul wrote:
Watt25 wrote:
mochrul wrote:Na csak eljutottam ide is. :)

Nekikezdtem a XIII. kerületnek. Már vagy 3 utcát ellenőriztem is. :)
Megcsináltam az utcák szűrését, így alig maradt XIII. kerületi utca. Egy órás meló, ha nagyon precízen csinálod. :)
Én lassú vagyok, így szerintem több volt, de amit tudtam azt megcsináltam.

Maradtak még benne ellenőrizendő dolgok, azoknak majd még szeretnék utána járni.

Viszont azon gondolkozok, hogy cserébe nekikezdenék a III. kerületnek, az olyan anyátlannak tűnik. :)
Én volnék a II-III anyja :) de ne fogd vissza magad. Békásmegyer környéken bőven van mit tenni, a többi szerintem nagyrészt rendben van, de még nincs minden adminisztrálva a táblában.
retttenet
Posts: 104
Send a message

Post by rivalcomp
Sepsiszentgyörgy, Sepsibesenyő

(Csak mellékes gondolatok: felvettem a kapcsolatot a román főwazerekkel, és megerősítették azt, hogy a városokban nem használnak highway-eket. Abból a szempontból hülyeségnek tartom ezt, hogy ha megnézed a térképet madártávlatból, így a nemzetközi főutak foghíjasak, megszakadnak, márpedig egy nemzetközi főút sehol nem szakad meg. Nálunk, és nyugatra normálisan, a városban is átmegy a major highway. A másik pedig a DJ és DC, azaz megyei és helyi főutak minor highway-ek. Nézzetek meg egy pár ilyen jelzésű utat Erdélyben, sok közöttük földút, gyalog is nehezen járható, nem hogy autóval... :) Na mindegy, csak eszembe jutott.)

Edit: Ja, ha megtenné valaki azt a szívességet, hogy a Vágány-Dózsa kereszteződésben (https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... TFTTTTTTFT)a benzinkút kivezető ágára rátesz egy jobbra kanyarodást, megköszönném. Nem volt jogosultságom szerkeszteni a kereszteződést, ezért elvettem, és visszatettem a becsatlakozó szervizutat, de ahhoz már nem volt jogom, hogy a helyes kanyarodást bejelöljem. Amúgy a Waze hierarchia hiányosságát vélem ebben felfedezni, mert így sok helyen nem kivitelezhető a szerkesztés. Tévedés ne essék, nem azzal van bajom, hogy vannak jogosultságok, csak az, hogy pl. egy ilyen esetben nem tudom befejezni a szerkesztést, és lehet, hogy rosszabb a végeredmény, mint előtte. Ebben az esetben persze nincs erről szó, de egy jobbos kanyarodás hiányzik.
rivalcomp
Posts: 5
Send a message
RivalComp@EzüstAstraCaravan

Post by rivalcomp
Watt25 wrote:Kész.
Kösz... :)
rivalcomp
Posts: 5
Send a message
RivalComp@EzüstAstraCaravan

Post by rivalcomp
Szata76 wrote:Mi volt a gond a benzinkút útjával? Úgy emlékszem jól megcsináltam, minden rendben volt.
Már semmi, de tegnap ezen a szervizúton akart a Dózsáról a Vágányba vinni, miközben csak jobbra szabad kanyarodni a lámpánál. De már jó...
rivalcomp
Posts: 5
Send a message
RivalComp@EzüstAstraCaravan

Post by Rozsahegyir
helló!

Egy kérdésem lenne. a térkép szerkesztőben a ház számokat hogyan lehet megadni?
Rozsahegyir
Posts: 6
Send a message

Post by Rozsahegyir
pulsarxp wrote:
Rozsahegyir wrote:helló!

Egy kérdésem lenne. a térkép szerkesztőben a ház számokat hogyan lehet megadni?
Szia!

Egyenlőre csak a régi szerkesztőben tudod felvinni:
https://world.waze.com/cartouche_old/
rákattintasz az útra, oda, ahová a házszámot akarod felvinni, és beírod a jobb és bal oldalt. Egy szép diszkrét sárga nyíl segít az irányok eldöntésében. :)
köszi
3 utcát meg csináltam... ez mikor frissül le, hogy ellenőrizni is lehessen?
Rozsahegyir
Posts: 6
Send a message

Post by Rozsahegyir
Watt25 wrote:
Rozsahegyir wrote:
köszi
3 utcát meg csináltam... ez mikor frissül le, hogy ellenőrizni is lehessen?
A Live map alatti dátum a mérvadó. (Ebből az üzenetből valami sablon kéne, amit bárkinek egy gombnyomással el lehet küldeni. :) )

értem. ezek szerint x naponta van frissítés a szerveren...
Rozsahegyir
Posts: 6
Send a message