Kes saab 6-nda taseme lukuga midagi teha? Ainult jakopriit? https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... 289.739668 on miskipärast nii kõrge tasemega lukus ja seal on üks uuendus juba mõnda aega läbi vaatamata.
Eeldan, et tahad seda L2 peale saada.JaNsa2 wrote:L3 https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... 8.11279240
Tehtud.
Tere tulemast foorumisse.raunoehasalu wrote:Palun Põhja-Rimi peal olev täpike "Swedbank ATM" ära vahetada "Danske Bank / Nordea Bank ATM" vastu.
Kaarti ja kohti kaardil saab muuta kaardiredaktoris: https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... 08.6505871
Korras, tänan teatamast.valarin wrote:Tere!
Palun lahti tee Ehitajate teest Kadaka tee 141-ni.
Aitäh.
Kes oleks nii nummi ja teeks siin Maxima juures place'id L2 peale?
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... 659.506286
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... 659.506286
Tavaliselt tähendab see, et keegi madalama leveli editor on midagi lõhkunud ja vajas kaitset mõneks ajakszCougar wrote:Langetasin 3 peale. Ma ei näe mingit põhjust, miks peaks sellise taseme lukk kuskil olema. Sisestanud on selle ka Lvl2. Üsna arusaamatu
Nagu näha, on see Maanteeameti poolt edastatud info mitte staffi pandud.
Ma pole kindel, kuidas neid eemaldada juhul kui aegunud on. zCougar ehk oskab kommenteerida?
Ma pole kindel, kuidas neid eemaldada juhul kui aegunud on. zCougar ehk oskab kommenteerida?
Seal kirjas ka: This place is currently advertised. Changes you submit to it are pending staff moderation.APDino66 wrote:L1 punkt mis tuleks kustutada aga minul seda teha ei lase.
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... 89.5171907
Cougariga peab rääkima kui reaalselt seda ATMi vms pole enam seal.
Mis värk sellega on?
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ueFilter=0
L2 aga muid valikuid pole ja muuta ei saa.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ueFilter=0
L2 aga muid valikuid pole ja muuta ei saa.
Re: Maamärkide lahtilukustamine