Post Reply

Android klient verze 4.2.0.1

Post by
Na Google Play je nová verze klienta pro Android.

NOVINKY

* Přijeďte včas s funkcí „Plánované jízdy“. Nyní můžete naplánovat trasu a získat poté upozornění, že je čas vyrazit podle aktuální dopravní situace.
* Opravy chyb a vylepšení stability

POSTER_ID:3611177

1

Send a message

Post by audis
Zlepšil oproti 4.0 prostředí a ovládání
1. Zadávání cen paliv
2. Zoomovani mapy
?
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

DajtePokoj
Posts: 63
Has thanked: 116 times
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by dusan2020
pri pokuse o zadanie hlásenia stále zamŕza :x

http://ulozto.sk/xWizLX5Y/2016-05-16-18-40-21-png

ďalšie chyby som zatiaľ ešte nezistil, ale určite ešte neaké budú (podľa skúseností s verziami 4.0.0.2, 4.0.1.1 a 4.1.0.1) ... ale tak snáď ich bude oveľa menej ako doteraz ;)
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
mňa by zaujímala jedna vec, ktorú som si včera všimol ... keď som mal spustené navigovanie do cieľa tak vo verziách predtým mi ukazovalo o koľkej dorazím, za aký čas to bude než som v cieli no včera keď som šiel tak mi zobrazovalo kedy dorazím a neaký nezmyselný čas a určite to nebol čas príjazdu (vid. foto - reálny čas vpravo hore a čas príjazdu na dolnej lište), tak by ma zaujímalo, aký čas k čomu teraz zobrazuje vlastne zobrazuje ?
:(

http://ulozto.sk/x5QBnEs9/2016-05-17-14-26-24-png
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
pvo11 wrote:
dusan2020 wrote:mňa by zaujímala jedna vec, ktorú som si včera všimol ... keď som mal spustené navigovanie do cieľa tak vo verziách predtým mi ukazovalo o koľkej dorazím, za aký čas to bude než som v cieli no včera keď som šiel tak mi zobrazovalo kedy dorazím a neaký nezmyselný čas a určite to nebol čas príjazdu (vid. foto - reálny čas vpravo hore a čas príjazdu na dolnej lište), tak by ma zaujímalo, aký čas k čomu teraz zobrazuje vlastne zobrazuje ?
:(

http://ulozto.sk/x5QBnEs9/2016-05-17-14-26-24-png
Čas příjezdu mi přijde OK budeš tam za 12 minut, což odpovídá těm 10 km. Divný je spíš ten čas jízdy 2 min.
Jaké máš rozlišení? Podle mě to nemá být 2 min., ale 12 min. a ta 1 se tam nevešla.
v minulej verzii mi to zobrazovalo normálne až v tejto mi to takto robí
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
foxitrot wrote:
pvo11 wrote:
dusan2020 wrote:..
. jedna vec, ktorú som si včera všimol ... keď som mal spustené navigovanie do cieľa tak vo verziách predtým mi ukazovalo o koľkej dorazím, ...
Čas příjezdu mi přijde OK budeš tam za 12 minut, což odpovídá těm 10 km. Divný je spíš ten čas jízdy 2 min.
Jaké máš rozlišení? Podle mě to nemá být 2 min., ale 12 min. a ta 1 se tam nevešla.
Rozlíšenie je asi 480 x 854 [emoji6] Súdruhovia asi dosť nepredvídavo nastavili zarovnanie sprava, s veľkým odstupom od stredu.

Ktorú predošlú verziu si používal, ktorá to ešte zobrazovala správne? Máš možno nejaké screenshoty?

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
vo verzii 4.1.0.1 mi to ešte normálne zobrazovalo, screenshoty z minulej verzie nemám :(
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by foxitrot
pvo11 wrote:
dusan2020 wrote:..
. jedna vec, ktorú som si včera všimol ... keď som mal spustené navigovanie do cieľa tak vo verziách predtým mi ukazovalo o koľkej dorazím, ...
Čas příjezdu mi přijde OK budeš tam za 12 minut, což odpovídá těm 10 km. Divný je spíš ten čas jízdy 2 min.
Jaké máš rozlišení? Podle mě to nemá být 2 min., ale 12 min. a ta 1 se tam nevešla.
Rozlíšenie je asi 480 x 854 [emoji6] Súdruhovia asi dosť nepredvídavo nastavili zarovnanie sprava, s veľkým odstupom od stredu.

Ktorú predošlú verziu si používal, ktorá to ešte zobrazovala správne? Máš možno nejaké screenshoty?

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
dusan2020 wrote:... včera keď som šiel tak mi zobrazovalo kedy dorazím a neaký nezmyselný čas a určite to nebol čas príjazdu ...
ma5jkl wrote:Napis mi PM. Nieco skusime.
Ahoj hoši, dopracovali ste sa k nejakému výsledku?

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Chyba?
-Nesynchronizuje se tel. seznam.
-ještě nějaká angličtina u České verze.


Další Novinky:
-Šipka/auto je pri položenem telefonu naležato už dole. A ne jako dříve uprostřed.

-Jiný design segmentů železnic a trajektů

- měla by být opravena chyba volby krátkých segmentu v jazycích mimo anglictinu. (Pravděpodobně to není jeďte dořešené na serverech)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Není v Opavě někde nějaký problém? Červená šipka?
Jsou tam uzavírky, možná proto to posílá jinama.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message