Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post by mousepl
Witamy, zmień sobie nick w telefonie ;)
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mrcnlsk
Witam wszystkich i przy okazji dziękuję za genialną robotę, którą robicie, ja trochę w wolnych chwilach staram się dołożyć do wspólnego dzieła. Z niektórymi miałem przyjemność już wirtualnie się poznać ale skoro się przedstawiamy to - Marcin z Zabrza gdzie też najczęściej jeżdżę. Ale bywam też w okolicach Wysowej Zdrój w Beskidzie Niskim i tam też poprosiłem o przyznanie uprawnień Area Managera, które od kilku dni posiadam.
Tak poza przedstawianiem to mam wrażenie, że sporo na waze użytkowników których nicki widywałem na forach skyscrapercity dotyczących dróg. Myślę, że pasja jaką są drogi jest czymś co łączy wielu z nas w Waze. Pewnie niejeden z Was był użytkownikiem pierwszych odbiorników GPS. Ja jeszcze mam w szufladzie Garminowski model eMap zakupiony w roku jeśli się nie mylę 1999:-) pozdrawiam wszystkich!
mrcnlsk
Map Raider
Map Raider
Posts: 136
Has thanked: 68 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by mrDaro19
Siemka. Jestem Darek z tzw. TIRa. 80%-90% życia w drodze.
Z Waze od ok tygodnia. Z edytorem od wczoraj. W zależności na ile czas pozwoli (i internet w roamingu) zacznę "zabawę" w okolicach Gminy Ryki, woj. lubelskie.
Do zobaczenia na trasie i w edytorze.
mrDaro19
Posts: 1
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Mroki
Się ma jestem Mroki
Wpadłem z ciekawości :)
na Waze od kilku dni.

Do tej pory kilkadziesiąt kilometrów z inną aplikacją na Y :)
Patrzę sobie jak jest na W. i musze powiedzieć, że bardzo ładnie.
Torchę brakuje mi nieoznakowanego patrolu w okolicy i odległości do najbliższego niebezpieczeństwa.
Będzie coś takiego?
Poza tym to tylko ilość zgłoszeń :)
Bardzo wiele fajnych i ciekawych opcji o których brak u konkurencji i odwrotnie :)
Jak mogę jako nowy usunąć nieistniejący fotoradar?
Nie chce mi pozwolić za pewne z powodu niskiej rangi ;), z drugiej strony jak nie będę sam edytował, to ciężko mi będzie nazbierać punkty, trochę to nie dopracowane pod tym względem :)
Generalnie mega pozytyw :)
3majcie się i szerokości :)
Mroki
Posts: 13
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Mroki
To w zasadzie pytaj :-)

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Mroki
Posts: 13
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Mroki
E nie.
Nie wiem, ale nie zapytales, więc Ci kibicuję i zachęcam :-)
Pytaj!, pytaj!, pytaj!
:-)

Skojarzyło mi się z najstarszym żartem świata, typu:
-mogę prosić cukier?
-mozesz
-to co, podasz?
-to poproś! :-)

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Mroki
Posts: 13
Been thanked: 3 times
Send a message
Last edited by Mroki on Thu Mar 17, 2016 8:18 am, edited 1 time in total.

Post by MrSwatPL
Cześć, może nie jestem nowy, ale wracam do Waze, czas na aktualizację całego mojego miasta oraz terenów przynaległych! :D
MrSwatPL
Posts: 21
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by mrWitalik
Witam wszystkich

Jestem z Warszawy, poruszam się z reguły po mieście i obrzeżach ale od czasu do czasu po całej Polsce oraz Europie. Korzystam z Waze już od jakiegoś czasu, teraz postanowiłem pomóc i stawiam pierwsze kroki w edytowaniu map. Proszę o wyrozumiałość :D
Marcin
mrWitalik
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by MSZ75
Witam. Maciej z Wrocławia :D
MSZ75
Posts: 1
Been thanked: 1 time
Send a message