Ziadost odvolavam...
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
v smere ku kruhacu je zakaz otacania, ale od kruhacu sa to otacanie pouzivalo na vjazd do Mekdonaldu a cez OMV pumpu pekna skratka na dialnicny obchvat. Potom tam menili znacenie a aktualne je to asi zakazane, pretoze naposledy som sa otacal az kdesi o hodne dalej. Ale pozriem az tam pojdem zas. Este aj na streetview sa tam otaca auto cez prikazany smer rovno. No fakt neviem, asi som to aj ja porusoval v minulosti, idem dostudovat vyhlasku
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2
dnes som tadial isiel, je tam prikazany smer rovno, zakaz otacania smerom od kruhacu nieje. Ale pred nosom sa tam tocili hned dvaja domaci a blavacki lyzovackari isli poctivo az na dalsi mozny obrat o dve krizovatky dalej...
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2
ten zakaz otacania tam je v protismere
http://s25.postimg.org/gw92fxp63/bb2.jpg
https://goo.gl/maps/86kxoft7SnQ2
http://s25.postimg.org/gw92fxp63/bb2.jpg
https://goo.gl/maps/86kxoft7SnQ2
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2
je vela miest, kde uzivatelia predpisy porusuju, no nasa mapa nemoze uzivatela na porusenie predpisov navadzat... drzime sa striktne iba legalnych odboceni
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Tá značka prikazuje smer jazdy. Pohladaj vo vyhláške. Keby bola osadená až za tou u-turn odbočkou, nepoviem nič.
Miesto poznám a už som sa tam viac krát otáčal, no objektívne vzaté je to proti predpisom a nemôžeme to ponúkať používateľom.
Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Miesto poznám a už som sa tam viac krát otáčal, no objektívne vzaté je to proti predpisom a nemôžeme to ponúkať používateľom.
Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
ja sa tam tiez rad otacam, a uz mi bolo od sluziacich & chraniacich aj dohovorene; nastastie bez prispevku na kaliho hodinky;porubcan wrote:Tá značka prikazuje smer jazdy. Pohladaj vo vyhláške. Keby bola osadená až za tou u-turn odbočkou, nepoviem nič.
Miesto poznám a už som sa tam viac krát otáčal, no objektívne vzaté je to proti predpisom a nemôžeme to ponúkať používateľom.
Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
mam dojem ze to tam radi sleduju, a treba povedat ze moc bezpecne to nieje - obluk treba dat az do krajneho protijazdneho pruhu a ked za tebou ide fronta a oproti od tej svetelnej sa uz tesia vystartovat.. defakto bloknes 3 pruhy (svoj a dva protilahle)
aj ked by to bolo podla predpisov povolene, nemam rad ked take veci ziada navigacka - casto sa jedna o chaos ked clovek zle odboci, nie este ist do takejto situacie
Keď si sa už chytil toho UR a zadal žiadosť: Je to "U" otočenie legálne?
1, 2, 3 nadych. Pls. konaj z rozvahou. Predpokladam, ze to tam nepoznas tak ako hlavny zdroj informacii mas net. Podla streetview je tam U-turn zakazany, cize si 1. konal unahlene.
Ako si mozes byt isty, ze aktualna situacia nie je ina?
Ako si mozes byt isty, ze aktualna situacia nie je ina?
a že všetci blaváci sú "drzí"...
Re: [L3] Námestie Ľudovíta Štúra, Banská Bystrica