Post by Kebb01
PegasusCZ wrote:No, já nic nevymýšlím, jen jsem napsal co se stalo. O Krnovskou se mi moc nejednalo, tam mě navigace nevedla ani když byla otevřena, vždy mi nabízela Palhaneckou a najednou to neudělala a vymyslela Kylešovice. Nicméně o to nejde, spíš že se na cestě Šenov - Mikulovice vyhla Opavě jako celku, až do těsného příjezdu k Opavě mě stále stáčela na Polsko.
Jumbo78 wrote:Přesně tak. Šlo o to, že Opavě se WAZE vyhýbá jak čert kříži a hrozně velkým obloukem.
Koukni na screeny...
Dle mého to bylo způsobeno právě uzavírkou v Jaktaři na Krnovské, ta už je pryč, takže by se to mělo vrátit do původní trasy, ještě může dělat problém uzavírka v Ostravě u Globusu, ta je už 10+ dní povýšena a pro jistotu i očíslována, jenom aktualizace dělala problém, teď už však proběhla a taky mini kruháček (třetí do sněhuláka) se objevil. Tak snad je to teď už v pořádku... Snad jumbo zase poreferuje, kam ho Waze vzalo na výlet :)
Omlouvám se za předchozí komentář, teď, po nalezení jumbových screenů, jsem viděl cestu přes Polsko a tu bych fakt zakázal :) Škoda, že nejde nastavit, že nechceš jezdit přes sousední státy :-/
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
PegasusCZ wrote:
Kebb01 wrote: Dle mého to bylo způsobeno právě uzavírkou v Jaktaři...
Zítra jedu, uvidíme.
To jsem rád :)
Díky za info

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by kirisek95
Tohle provedla instalace z GP US->fastest->CZ to srovnalo ;)
Screenshot_2016-05-16-08-04-26.jpg
(52.24 KiB) Downloaded 989 times
kirisek95
Area Manager
Area Manager
Posts: 83
Has thanked: 23 times
Been thanked: 28 times
Send a message
https://www.waze.com/wiki/images/1/13/Monster.png
Waze | beta ||| Samsung S8 | stock | 7.0 ||| Samsung Gear S3 | stock

Post by komichal
Překlady byly nahlášeny už během beta testu - žel naše kvílení vyslyšeno nebylo.
Vše tedy bude se zpožděním, až Waze HQ bombardováno všemi uživateli započne býti.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by ma5jkl
nieco podobne sa mi vidi vyskakuje ked zoberies cukrik... ale tam su asi aj dake hviezdicky alebo nieco take ak si dobre pamatam...
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
dusan2020 wrote:mňa by zaujímala jedna vec, ktorú som si včera všimol ... keď som mal spustené navigovanie do cieľa tak vo verziách predtým mi ukazovalo o koľkej dorazím, za aký čas to bude než som v cieli no včera keď som šiel tak mi zobrazovalo kedy dorazím a neaký nezmyselný čas a určite to nebol čas príjazdu (vid. foto - reálny čas vpravo hore a čas príjazdu na dolnej lište), tak by ma zaujímalo, aký čas k čomu teraz zobrazuje vlastne zobrazuje ?
:(

http://ulozto.sk/x5QBnEs9/2016-05-17-14-26-24-png
Napis mi PM. Nieco skusime.

Odoslané z SM-G920F pomocou Tapatalku
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
foxitrot wrote:
dusan2020 wrote:... včera keď som šiel tak mi zobrazovalo kedy dorazím a neaký nezmyselný čas a určite to nebol čas príjazdu ...
ma5jkl wrote:Napis mi PM. Nieco skusime.
Ahoj hoši, dopracovali ste sa k nejakému výsledku?

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
nie
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by MajkiiTelini
To není chyba verze, ale vlastnost routingu. Při delších cestách preferuje vyšší kategorie komunikací i přesto, že to není nejrychlejší trasa. Tady konkrétně to bude zřejmě souviset s uzavírkami na 1. třídě u Ostravy (povýšená objízdná trasa se asi ještě nedostala do mapy) a Opavy.
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 855
Has thanked: 101 times
Been thanked: 251 times
Send a message

Post by MajkiiTelini
Předpokládám, že se to srovnalo potom, co se v beta editoru ty dálnice na Moravě zase ponížily...

Ještě jsou uzavírky v Opavě směrem na Olomouc, Bruntál i Krnov. Spíš ukaž screen s navrženými trasami, abychom viděli, zdali se Opavě skutečně zdaleka vyhýbá...
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 855
Has thanked: 101 times
Been thanked: 251 times
Send a message