PegasusCZ wrote:No, já nic nevymýšlím, jen jsem napsal co se stalo. O Krnovskou se mi moc nejednalo, tam mě navigace nevedla ani když byla otevřena, vždy mi nabízela Palhaneckou a najednou to neudělala a vymyslela Kylešovice. Nicméně o to nejde, spíš že se na cestě Šenov - Mikulovice vyhla Opavě jako celku, až do těsného příjezdu k Opavě mě stále stáčela na Polsko.
Dle mého to bylo způsobeno právě uzavírkou v Jaktaři na Krnovské, ta už je pryč, takže by se to mělo vrátit do původní trasy, ještě může dělat problém uzavírka v Ostravě u Globusu, ta je už 10+ dní povýšena a pro jistotu i očíslována, jenom aktualizace dělala problém, teď už však proběhla a taky mini kruháček (třetí do sněhuláka) se objevil. Tak snad je to teď už v pořádku... Snad jumbo zase poreferuje, kam ho Waze vzalo na výletJumbo78 wrote:Přesně tak. Šlo o to, že Opavě se WAZE vyhýbá jak čert kříži a hrozně velkým obloukem.
Koukni na screeny...
Omlouvám se za předchozí komentář, teď, po nalezení jumbových screenů, jsem viděl cestu přes Polsko a tu bych fakt zakázal Škoda, že nejde nastavit, že nechceš jezdit přes sousední státy :-/
Re: Android klient verze 4.2.0.1