Post Reply

Android klient verze 4.2.0.1

Post by wazz
Na Google Play je nová verze klienta pro Android.

NOVINKY

* Přijeďte včas s funkcí „Plánované jízdy“. Nyní můžete naplánovat trasu a získat poté upozornění, že je čas vyrazit podle aktuální dopravní situace.
* Opravy chyb a vylepšení stability
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times

POSTER_ID:3611177

1

Send a message

Post by vitj
Máme nový editor, tak se snad aktualizace brzo rozjedou. Pamatujte si to a obchvat Opavy upravíme až budou aktualizace funkční.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Ta trasa senov-mikulovice je na 100% kvuli uzavirkam na I/11 a I/46 v Opavě a současně na I/11 v Ostravě. Dálkový routing potřebuje kontinuální trasu po I, tak by bylo pro dlouhodobější uzavírky vhodné připravit objízdnou trasu po stejné kategorii pokud existuje. V tomto případě se jedná o Ostravu I/11, která je zavřena do 31.10. a o Opavu I/46 ve stejném termínu.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vadox
Upgradol som 3.9.9.0 na 4.2.0.1.
4.1.0.1 som odinstaloval, pre mna bola nepouzitelna.
Oproti 4.1.0.1 sa to podla mna (aj ked 4.2.0.1 pouzivam dokopy dva dni) vyrazne zlepsilo.
GPS drzi, nevypadava.
Potesila moznost upozornenia na prekrocenie rychlosti.
Velmi ocenujem moznost volby priechodzich bodov.
Celkovo sa mi tato verzia pozdava, ostavam zatial na nej, aj ked s niekolkymi vyhradami:
- nie som aktivny pouzivatel socialnych sieti, preto je ikonka v pravom dolnom rohu (priatelia, facebook,...) pre mna zbytocna. Predtym tam bola ikonka pre zadanie udalosti, ktora teraz celkom zbytocne zabera miesto na mape (i ked v 3-kovej verzii tam bola zobrazena momentalna rychlost)
- stale mi chyba moznost zobrazit hlasenia v okoli (havaria, zapcha, policajti, prekazka, ...). Nasiel som iba zobrazenie hlaseni na zvolenej trase (Hlasenia pred vami). Nie vzdy mi vyhovuje vypocitana trasa, pripadne niekedy presne neviem, kade presne pojdem. V takomto pripade som si pozrel hlasenia a podla toho som vybral pre mna vhodnu trasu
- aktualne zobrazenie - zbytocne zmensena plocha pre mapu a zaroven hrubsie ciary oznacujuce komunikacie, velke ikony. Popri tom zbytocne velke informacne pasy nad a pod mapou. V starom dizajne som mal vaecsi prehlad a celkovo orientacia bola na vaecsom vyreze mapy pohodlnejsia a prehladnejsia. Ak by sa to dalo nejako zmenit, celkom by ma to potesilo.

Prevadzkujem to na Sony Xperia Z3 Compact.
vadox
Posts: 39
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times
Send a message
Samsung Galaxy A70, Android 9.0
Waze vzdy najnovsia verzia

Post by Vadi58
To plánovanie asi súviselo s problémami serveru, lebo aj mne sa to včera stalo ale dnes som si kľudne naplánoval cestu.
Čo som zistil ešte na minulej 4-kovej verzii, že som nemohol aktivovať ASR. Iba tak sa mi to podarilo, že som si nainštaloval starú verziu 3.9.9, tam bez problémov aktivoval ASR a ďalšie veci a potom nainštaloval najnovšiu verziu.
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Ten problém s nesynchronizaciou telefónnych kontaktov som mal už aj v predošlej verzii, a nielen ja ale aj môj zať. Jedine tak viem pridať nového priateľa, že si nainštalujem verziu 3.9.9., pridám kontakt a nainštalujem novú verziu. :-(

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message