Post Reply

Android klient verze 4.3.0.2

Post by d2-mac
Na Google Play je nová verze klienta.

NOVINKY

* Novinka! Přijeďte včas s funkcí „Plánované jízdy“. Nyní můžete naplánovat trasu a získat poté upozornění, že je čas vyrazit podle aktuální dopravní situace.
* Opravy chyb a vylepšení stability
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times

POSTER_ID:4289241

1

Send a message


Post by dusan2020
Pri pokuse pridať udalosť mi aj táto verzia zamrzne :(
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
Inak rad by som vedel kedy bude vyriesene to ze mi cely Waze klient zamrzne pri pokuse zadat hlasenie a ak chcem aby ma aspon navigoval (bez zadavania akychkolvek hlaseni) tak ho musim nasilu vypnut a znovu zapnut. Tuto srandu mi totiz robi uz od verzie 4.0.0.2 a dovtedy som vo vsetkych verziach 3.x ktore som mal nainstalovane fungovalo

https://ulozto.sk/xXqgX45Y/2016-06-04-14-39-56-png
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
porubcan wrote:K tomu len tolkoto. Nie je to bežné správanie sa. Možno je to vec konkrétneho mobilu s konkrétnym androidom alebo nejakou akou beziacou na pozadí. Odporúčam čistú inštaláciu a ak nepomôže, tak návrat k 3.9.9

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
aplikacie mam spustene stale tie iste nakolko som nic nove som si do mobilu ani nepridaval od verzie 3.8 a toto mi zacalo az vo verzii 4.0.0.2 a vo verzii 3.9.9 mi zadavanie hlaseni este fungovalo bezchybne ... skusim este cistu instalaciu a uvidim ci to pomoze a ked nie tak dam zbohom verziam 4.X az do doby nez budu fungovat kompletne ako maju
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
Siggi79 wrote:A ja za seba hlasim, ze stale problem so startovanim apky na mobile Asus Zenfone5.
Zatuhne a az ked da hlasku: "Waze neodpoveda...", ukocim ju a hned ju spustim.
A samozrejme nabeh bez problemov. V tejto verzii je to tusim horsie ako v predchadzajucej.
tak toto isté mne osobne zatiaľ na tejto verzii iba raz ale na predchádzajúcich verziách 4.X mi to robilo pravidelne tak neviem či je to ako tak znížené alebo len náhoda, že iba raz :roll:
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by JaRoY
Mne ide zatial bez problemov.

Odoslané z Lenovo K920 pomocou Tapatalku
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by JendaSpeed
Za sebe hlásím, že jsem žádné problémy neregistroval. Vše funguje jak má, k mé naprosté spokojenosti.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by jirys
U mne pořád stejně na tabletu zasekne se při doteku přidát událost nebo podívat se na seznam přátel :(
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jumbo78
Dnes se mi vyskytly výpadky připojení, které se vyskytovaly na starší 4.x verzi. Jinak zatím bez problémů

[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016060 ... ec4cd6.jpg[/img]
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message