Post by vlado_s
guri211 wrote:
vlado_s wrote:Nie som zástanca zakrelovania akejkoľovek časti pozemnej garáže.
Ak by si cital forum, vedel by si preco sa ta Eurovea kreslila. Garaz ma dva vjazdy, tak cielom bolo aby ta vzdy navigovalo k tomu blizsiemu / rychlejsiemu.
Ja by som obidva vjazdy označil úplne rovnako a navigovať by ma malo na tej najbližší/k najrýchlejšiemu. To je môj názor (aj keď sa waze občas správa nevyspytaľne). Netestoval som to a ani nepoužívam podporu pre navigovanie cez wifi.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Suik wrote:
vlado_s wrote:
foxitrot wrote: Posledna otazka: https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =146903043 - preco Level=1?
Level je 1, lebo cesta vedie na streche zapustenej garáže.
A je vocim okolitym Level=0 cestam aj vyssie? Alebo je na tej istej urovni a potom cesty v zapustenej garazi budu Level= -1? :)
Je vyššie. Preto nie je prejazdná na niektoré okolité. Presnejšie tá cesta je +0,4 a garáž -0,6. Myslíš, že by bolo vhodnejšie tam dať 0?
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by zdenusoun
Prosím AM pro oblast Praha západ a okolí aby se podíval a požehnal mým výtvorům v oblasti Rymaně (Mníšek pod Brdy) jen si ještě ujasním - když vyválcuju a následně zedituji cestu potřebuji k tomu AM? popř. kdy se objeví v mapě jako cesta pro ,,pacemana,, který ji tzv. požere a tím se z ní stane regulerní cesta a ještě jedna věc jak je to s cestou kterou jsem zeditoval v mapě ale nebyla nikým vyválcovaná ale prokazatelně tam je potřebuji AM? a kdy se zobrazí na mapě ? díky
zdenusoun
Posts: 14
Send a message

Post by Zirland
Jako AM se zeptám ... k čemu mi tohle vlákno má pomoct? Já budu raději když uděláte change request do mapy.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Jako já uznávám že mám 350 requestů nevyřízených, ono se to nedá všechno tak rychle (na druhou stranu nemůže nikdo ode mě očekávat že všeho nechám a budu klikat jenom waze). Jen jsem chtěl naznačit, že hlídat requesty a zároveň ještě hledat co kdo na forum náhodou napsal je zase komplikace navíc.

No uvidíme jak se to chytne :)
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
LiborA wrote:Tenhle dotaz patří do jiného vlákna! Prosím uvádějte dotazy tam kam patří nebo zavádějte nové vlákna. Pak se to strašně špatně dohledává.
Já jsem pořád nepochopil jak se tohle tady má používat a očividně ostatní taky ne. Můžeš nám Libore prosím nějak ten záměr vysvětlit?
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
bohdan wrote:Ahoj, vlakno je trochu off topic, tak pridam topic a off topic dotazy. Prosim toho, co ma pravo, at zedituje krizovatku Usti-Hostovice, dobre viditelny oblouk, napojil jsem tam silnici, ale ma vychazet ze stredu oblouku.
Takže pro všechny ... Pokud chcete provést nějakou editaci, tak prosím permalinky... podle tohoto popisu sice tuším CO uděla, ale nevím KDE. Tu křižovatku nevím kde je.
bohdan wrote:A ted dotazy na zkusene, mozna se to tady uz resilo, ale ...
Jak se zbavit tech prebytecnych node, kdyz menim vyvalcovani na silnici. Kdyz dam na modry node remove junction, tak to bohuzel usek silnice vyrovna a opravovat to podle GPS je hrozne pracne. Dikes
Použijte funkci Bridge a po spojení cest proveďte editaci a snižte level zpět o jedna dolů.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
ondrag wrote:Mohl by se, prosím, někdo mrknout proč se místo Prostějov zobrazuje Nová Dědina?
Např.:
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FFFFFFTTTT
Problém duplicity názvů. Takových problémů je více. Za pár dnů by to mělo zmizet.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Tu Rejskovu jsem spravil, ale jinak celý Prostějov je rozjebaný, to bude ještě šichta...
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Zmatik wrote:Most přes trať v Modřicích na ulici Benešova je dlouhodobě uzavřen - přestavuje se.
Prosím o opravu mapy, já už tam nemám práva.

Zmatík
Provedeno
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"