Díky, funguje to skvěleZirland wrote:Uznávám, že to má k dokonalosti daleko (nedokážu si poradit se zoomem), ale vám to klucí bude stačit jako první nástřel, že jo...LiborA wrote:Optimální by bylo, kdyby jej někdo upravil i pro mapovou službu seznam.czCode: Select all
javascript:(function(){var%20ll%20=%20g_cartouche.map.center.lat%20+%20'N%20'%20+%20g_cartouche.map.center.lon+%20'E';window.open('http://www.mapy.cz/?st=search&fr='%20+%20ll%20+%20'&omp=ophoto');})();
Rozdělil jsem to v místě nájezdu z Nové Bíteše. Stačí?Stormer wrote:Mohl by mi prosim nejakej area manager rozdelit dalnici D1 v tomto miste?
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... 1=57760834
ja v tom miste nemam prava na editaci, ale nejspis ten silene dlouhej segment D1 ovlivnuje i rychlost oznacovani mych segmentu co jsou kousek nad dalnici... asi by ji to chtelo rozdelit na vic useku max 10km dlouhych.. pokud se do toho nekomu bude chtit, tak budu vdecnej
EDIT: teda 30 km úsek je fakt trochu moc, rozděluji ho na menší
Mimoúrovňovky děláš pomocí položky "Level" - tunely a silnice pod zemí by měli mít Level se záporným číslem, na zemi Level=0 cokoliv nad zemí Level > 0HP530 wrote:Poradíte jak udělat mimourovňovou křižovatku
Zatím funguji raději bez mapy, stejně je mimo velká města nepoužitelná Ty GPS body vážně chybí, zrovna edituji Přerov a tam by to dost bodlo, evidentně na sebe nenavazují silnice v křižovatkách
A přestaly fungovat skripty na otvírání mapových služeb
A přestaly fungovat skripty na otvírání mapových služeb
Nechtěl bys to předělat do podoby rozšíření pro Google Chrome/Chromium a Mozilla Firefox?Zirland wrote:Radujte se, veselte se. Následuje opravený kód pro mapové služby!!
Google Maps:Mapy.czCode: Select all
javascript:(function(){var center_lonlat = new OpenLayers.LonLat(g_cartouche.map.center.lon,g_cartouche.map.center.lat);center_lonlat.transform(new OpenLayers.Projection("EPSG:900913"), new OpenLayers.Projection("EPSG:4326"));window.open('http://maps.google.com/maps?q='+center_lonlat.lat+','+center_lonlat.lon+'&z='+ (g_cartouche.map.zoom+12));})();
Code: Select all
javascript:(function(){var center_lonlat = new OpenLayers.LonLat(g_cartouche.map.center.lon,g_cartouche.map.center.lat);center_lonlat.transform(new OpenLayers.Projection("EPSG:900913"), new OpenLayers.Projection("EPSG:4326"));window.open('http://www.mapy.cz/?st=search&fr=' +center_lonlat.lat + 'N ' + center_lonlat.lon + 'E&omp=ophoto');})();
Jestli jsi častěji v Šumperku, tak si pro něj zažádej o Area Managera (v Praze už jsou 2)randomf wrote:Dnes jsem proválcoval silnici 11 ze Šumperka do Hradce Králové. Chyběly tam některé segmenty. Rád bych je opravil (hlavně mapy v Šumperku a okolí) a pak bych rád opravoval chyby v Praze v místech, kde se pohybuji. Bohužel pro to ale nemám práva. Na koho se můžu obrátit?
Díky, konečně zase fungují mapy.czZirland wrote:Mapy.cz prošly updatem, následuje opravený kód ...
Myslím, že správná adresa je alpha@waze.com ne alfaVikos wrote:LiborA - jak dlouho trvá, než ti přidělí Area Managera? psal jsem na alfa@waze.com ve středu a pořád žádná reakce
Vikos: koukal jsem, že na Ostravsku je toho vážně hodně k editování, ale sám si tam moc netroufám, protože mi není jasné kde tam jedna obec/město končí a začíná . Kdybys ale potřeboval někde nějaký konkrétní "zásah" tak se ozvi
Re: Waze in Czech Republic