Post by audis
odmazávám i něco v Trenčíně(!). Nářez! :-DDD
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
jinak jestli mi do náhodou nedali proto, protože jsem již rok registrovaný (s 10 měsíční pauzou), něco málo jsem najel a něco málo u nás ve městě už zeditoval za poslední týden.. nevím.. nebyl to muj cíl..
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
rozumím,. díky.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
postuju odpověd z cetrály:
Hi Jan
I reduced the area which indeed was incorrectly set.
I do however request that you do not approve all the pending deletion, rather review those that are in the area you are editing, otherwise there might be mistakes and errors caused by such mass approval.
Regards
Fej
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
tak jsem stihnul za tu dobu pomáznout něco hlavně uživateli Milo12 leccos v Trenčíně. určitě jsem mu udělal radost, že se tam někdo stará (staral) :-DD jinak z bývalého mylného území požadavky nevyřízené jsou až z unora 2010.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
hm, obdélník Semily - Rokytnice v Orlických. Achjo, sem rád že mi tam těsně zustal ten Hradec králové, ale Týniště se mi tam už nevejde. achjo. puvodně jsem dával požadavek vymezený GPS souřadnicemi a html odkaz googlemaps na obdélník Chlumec nad Cidlinou - Broumov. no nic, neva.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
moucha:
ja sem procistil hradec od vadnych zavalcovani, request pozadavky zadne, tak uvidme co dal kdo navalcuje a uvidme co dal dle gpstrasovani. namotivoval sem kamarada, rozvazi zbozi, naprezentuje v praci, kdyz muou mit waze pustene na pozadi, nebrani se tomu.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
rád bych oslovil pardubické AM, aby zkontrovali velký kruhák u opatovic. tudle jsem se nechal cvičně navigovat z pardubic do hradce a navádělo mě to na D11 z toho kruháku. já tam nemám práva.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
myšlenka update requestu je skvělá, ale praxe horší. každý ho tam muže nakliknout, ale vytvářet nové silnice, nové křížovatky z ničeho, to se serieově nedá. já čekám až tam někdo projede. oprava křižovatek samozřejmě je vhodné opravit. tak se nezlobte za smáznutí.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
pro odlehčení: poslal jsem PM uživateli Moucha a Shorny, aby zeditovali kruhák mezi Hradcem králové a pardubicemi, jak jsem si postěžoval na minulé stránce. ti by měli být AM v dané oblasti.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.