Ha minden igaz, akkor Nádasdladány utcaszinten kész.
Sárkeszi utcaszinten kész, Sárszentmihály készülget...
Berhida utcaszinten kész, folytatás Pétfürdővel...
Ha minden igaz, akkor Kőszárhegy és Szabadbattyán kész.
Felsőzsolca város (és egyben az első szerkesztésem) utcaszinten kész, házszámozás folyamatban. Milyen egyéb dolgokat érdemes még felrakni a térképre? (polg.hiv, okmányiroda, városi sportcsarnok, temető, egészségház van rajta jelenleg)
és kiváncsian várom mikor válik aktívvá hogy végre hazahozzon a GPS
és kiváncsian várom mikor válik aktívvá hogy végre hazahozzon a GPS
Mottó: "A Budapest szaksz, a Budapest **szódj meg! Miskolc a király!"
HW: Samsung Galaxy 3, T-Mobile
SW: Waze for Android 2.3.5.1
Szekér: Fekete Peugeot 206cc 1.6
HW: Samsung Galaxy 3, T-Mobile
SW: Waze for Android 2.3.5.1
Szekér: Fekete Peugeot 206cc 1.6
Szombathelyt és környékét építem, következő tervem Sopron.
Azt hiszem elkészültem Szombathellyel. Az utak 99,9%-a van meg, rengeteg POI-jal, amik berajzolásába az utóbbi időben egyre többen besegítettek. És kb. a házszámok 25%-a is a helyén van.
Persze mivel nem vagyok helyi, csak átutazó, így hibák lehetnek, amiket ha jeleztek, javítom.
Persze mivel nem vagyok helyi, csak átutazó, így hibák lehetnek, amiket ha jeleztek, javítom.
Mentem ma Sopron felé (virtuálisan a térképen ) és láttam, hogy készen vagyok Kópházával is, csak ugye régebben nem kellett bejelentgetni.
Sziasztok!
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=4 ... =103854640
A fenti linken kicsit szerkesztettem a 3102-es utat, mert sok kicsi töredék darabból állt. (nem tervezett erre)
Törölni engedte a kis szegmenseket, meg a geometriát is módosítottam, de kereszteződésbe nem tudom bekötni, meg a másik keleti felénél sem engedi egyesíteni az utat.
Aki tudja kérem szerkessze be, hogy erre is tervezzet.
Előre is kösz,
Streng
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=4 ... =103854640
A fenti linken kicsit szerkesztettem a 3102-es utat, mert sok kicsi töredék darabból állt. (nem tervezett erre)
Törölni engedte a kis szegmenseket, meg a geometriát is módosítottam, de kereszteződésbe nem tudom bekötni, meg a másik keleti felénél sem engedi egyesíteni az utat.
Aki tudja kérem szerkessze be, hogy erre is tervezzet.
Előre is kösz,
Streng
Kösz, ez gyors volt.xerxesz wrote:Kész.
Izé... még a kanyarodási szabályokkal van némi gond. kösz.
Re: Ezt csináltam!