Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Amire büszkék vagyunk, vagy csak úgy...
Post by streng
xerxesz wrote:
Reszeltem mér rajt'. Nézd meg. Ha nem jó, szóljál.

A Fuzesligeti nevet te írtad be? Mert csak szerettem volna mondani, hogy rendesen ékezetezzünk. Ha úgy volt, akkor mindegy :) Javítottam azt is.
Kösz! Nem, a nevet nem én írtam, én csak a főutat szerettem volna rendbe tenni. Erre megyek néha és nagy-nagy kerülőt tervezett a sok kis szegmens, meg a nem összekapcsolt utak miatt.
(Kértem AM jogot, de kicsit kisebb lett a terület, így ez pont lemaradt, de azért utakat engedett törölni...)
streng
Posts: 10
Send a message

Post by streng
Azért van itt baj még a rendszerrel... :)
Segítsetek kérlek:

A Rákóczi úton nem lehet megfordulni. Linkelt képen a probléma. Próbáltam kijavítani, de ötletem sincs hogy lehetne.
http://dl.dropbox.com/u/13289087/Baross%20ter.png

Ja és próbáltam bejelenteni a live map-ről, de sehogy sem sikerült. (szét volt esve a bejelentő form, nem volt sehol submit gomb. Kipróbáltam IE, Chrome, FF-ben is. Ezért írtam most ide)

Kösz!
streng
Posts: 10
Send a message

Post by streng
wroadd wrote:Ilyenkor csak 1 megoldas van: disable all turn es egyesevel jovahagyni a kanyarodasi iranyokat.
Oh, tényleg. Kösz! Beállítottam így, remélem jó lesz. Bár sajnos nem látszik sehol, hogy van vagy nincs megfordulás a kereszteződésben...
streng
Posts: 10
Send a message

Post by streng
Sziasztok!

Szerettem volna kijavítani két hibát a VII. kerületben, ahol lakom, de nem enged kanyarodást szerkeszteni a Rákóczi útra, mert oda 3. szintű szerkesztő kell, én meg csak 1-es vagyok. :(

Kérlek segítsen valaki:
1. Alsó erdősor utcából a Rákóczira mindkét irányba ki lehet kanyarodni.
2. Huszár utcából a Rákóczira csak jobbra lehet kikanyarodni, balra nem!

update: közben rájöttem, hogy web-en is tudok hibát beküldeni, hát beküldtem ott. is.

Előre is köszönöm,
Streng
streng
Posts: 10
Send a message

Post by streng
xerxesz wrote:
streng wrote:Sziasztok!

Szerettem volna kijavítani két hibát a VII. kerületben, ahol lakom, de nem enged kanyarodást szerkeszteni a Rákóczi útra, mert oda 3. szintű szerkesztő kell, én meg csak 1-es vagyok. :(

Kérlek segítsen valaki:
1. Alsó erdősor utcából a Rákóczira mindkét irányba ki lehet kanyarodni.
2. Huszár utcából a Rákóczira csak jobbra lehet kikanyarodni, balra nem!

update: közben rájöttem, hogy web-en is tudok hibát beküldeni, hát beküldtem ott. is.

Előre is köszönöm,
Streng
Eddig így is volt, csak ma állítottam át, mert volt rá UR, hogy nem lehet az Alsóerdősorból balra. Namindegy, visszacsináltam.


Oh, bocs, bocs.
Most nézem reggel, hogy kitettek egy jobbra kötelező haladási irány táblát. A fene!
Ott lakom az utcában és 10 éve ez jól működött. Így most kerülhetek...
Eddig lehetett balra is, de mostmár csak jobbra lehet az Alsó erdősorról.
Kérlek csináljátok vissza. Bejelentem a weben is.
KÖsz
Streng
streng
Posts: 10
Send a message

Post by streng
bpeti wrote:
streng wrote: Oh, bocs, bocs.
Most nézem reggel, hogy kitettek egy jobbra kötelező haladási irány táblát. A fene!
Ott lakom az utcában és 10 éve ez jól működött. Így most kerülhetek...
Eddig lehetett balra is, de mostmár csak jobbra lehet az Alsó erdősorról.
Kérlek csináljátok vissza. Bejelentem a weben is.
KÖsz
Streng
10 éve még úgy is volt. Egy ideje nincs... Ahogy nézem, Áron mégse állította át, szóval most jó! :)
A 10 évet úgy értem, hogy azóta jó volt, hogy lehetett ott balra is kanyarodni.
Most katasztrófa, nem is tudom hogy lenne a legjobb kikanyarodnom az utcából (az és a többi környező utcából), mivel a keleti kereszteződés is össze vissza van az építkezések miatt. Kicsit néha nehéz volt kifordulni, de karambolt még nem láttam ott, szóval nem értem. Na mindegy.

Komolyra fordítva a szót, nem tudjátok kinél kell reklamálni? Ki táblázta ezt ki vagy ki bírálhatja felül? Szívesen megreklamálnám!
A Rákóczin a felfestés még ott van, hogy keresztezheted a záróvonalat. Lehet valaki csak véletlenül kitett túlbuzgóságból egy kötelező haladási irány táblát....
streng
Posts: 10
Send a message

Post by Szata76
A XIII. kerületben volt pár olyan utca amik most kikerültek a listából pedig lenne teendő vele. Jó lett volna ellenőrizni is. Amire emlékeztem és tudtam azt megcsináltam pl. Bárka utca. Tényleg a Madarász közzel mi lett? Kommenteltem hozzá még régebben.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
mochrul wrote:
Szata76 wrote:A XIII. kerületben volt pár olyan utca amik most kikerültek a listából pedig lenne teendő vele. Jó lett volna ellenőrizni is. Amire uemlékeztem és tudtam azt megcsináltam pl. Bárka utca. Tényleg a Madarász közzel mi lett? Kommenteltem hozzá még régebben.
Azokat az utcákat amik benne voltak a listaban azokat végignéztem. Ez a lista egyébként a hiányzó utakrólszólt, úgy tudom. Az viszont érdekelne, hogy milyen teendokre gondoltál?
Arra gondoltam én is, hogy le kellett volna ellenőrizni. Például a Bárka utca fele hiányzott, fele rossz úttípusú volt. Ennek ellenére vki leokézta, mert létezett ilyen.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Egyetértek az előttem felszólaltakkal. Nekem is sok hosszabb utam hiányzik (pl. a felsorolt napokon), ezen kívül hengerlések, és UR-ek. Így nehéz pontokat gyűjteni. Térképfrissítés is egy hónapja volt utoljára. Nem véletlenül nincs Bp-n egy UR sem.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
zsezo wrote:Mar nincs q szabaly... aki kapja marja!
Erről nem hallottam. Mióta, miért, ki döntötte el és hol lett kihirdetve? :)
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu