denke nevű kolléga, de 18-án. Az meg még nem kerülhetett fel, mert még mindig 9-ei a livemap update time.Szata76 wrote:Szerkesztette valaki a Margit körutat és a Bécsi utat? Megjelentek rajta pöttyök, mintha új út lenne.
https://sign.waze.tools/images/signatures/cones-6.png
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
azt már nem látjuk, és azért is érdekes, mert Major highway, ami nem szoktak gombócok lenni... érdekes.Szata76 wrote: Előtte valaki más? Van tipped miért lehet ez?
https://sign.waze.tools/images/signatures/cones-6.png
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
próbáltatok mostanában Budapest-re vagy Budapest, Hunagry-ra keresni, akár livemap-en, akár cartouche-ban? Keservesen ugrik oda. Csak kén egy kis utca valahová, akár Margit-szigeten egy gyalogút, ami csak és simán Budapest elnevezésű, mert így ez nem jó
https://sign.waze.tools/images/signatures/cones-6.png
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Hát én nem tudom, nagyon idegesítő tud lenni, hogy valahol az ország egyik végében matatok, meg valamit meg akarok nézni, és nem ugrik Budapestre.Watt25 wrote:De kevésbé fontos.
De nálam pl a Livemap sem megy, és nem csak itt, otthon sem:
https://lh6.googleusercontent.com/-Yz0t ... sthiba.PNG
https://sign.waze.tools/images/signatures/cones-6.png
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
A Budapest i sem mindig segít. asszem..
De valaki más is belefut ebbe, aki nem ismeri. Vagy nem?
De valaki más is belefut ebbe, aki nem ismeri. Vagy nem?
Watt25 wrote:Ez érdekes, itthon nálam is rossz, melóhelyen lista nélkül odaugrik.pulsarxp wrote:Hát én nem tudom, nagyon idegesítő tud lenni, hogy valahol az ország egyik végében matatok, meg valamit meg akarok nézni, és nem ugrik Budapestre.Watt25 wrote:De kevésbé fontos.
De nálam pl a Livemap sem megy, és nem csak itt, otthon sem:
https://lh6.googleusercontent.com/-Yz0t ... sthiba.PNG
Papyrusban pedig a megoldás egyszerű. Azt írd be, hogy Budapest i
https://sign.waze.tools/images/signatures/cones-6.png
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Mi legyen, szavazzunk?wroadd wrote:Amig a keresést nem szedik rendbe (hashmarkokat kell használni) én is javasolnám hogy vagy 10 egykupacban lévő névtelen utcát Budapest alá rendsljünk. Így nem lenne zavaró a keresésnél és a kliensben is jól működne.
https://sign.waze.tools/images/signatures/cones-6.png
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
ez holvanez?
marcedli wrote:ma egy kicsit vicces vót
icecreamed - tapatalked
https://sign.waze.tools/images/signatures/cones-6.png
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
aha, arrafelé éppen most igazgattam a dolgokat, lehet ezt is javítottammarcedli wrote:xvii ferihegyi út, rákosliget, vasúti átjárópulsarxp wrote:ez holvanez?
marcedli wrote:ma egy kicsit vicces vót
icecreamed - tapatalked
icecreamed - tapatalked
https://sign.waze.tools/images/signatures/cones-6.png
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
ok, akkor azt majd meglesem.marcedli wrote: ha már arra jársz.....a xvii. utca egészen a ferihegyi útig tart (a gyöngytyúk folytatása), és csak onnan xviii....általában rosszul írja
Egyébként ez érdekes:
https://sign.waze.tools/images/signatures/cones-6.png
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Szia!
Először is üdv itt.
másodszor, kösz az infókat. A Gyulai Pál utcát javítottam, viszont a ráckóczi térnél nem akartam bele nyúlni, mert mostanában nem jártam arra, így inkább unlockoltam. Megcsinálod?
Először is üdv itt.
másodszor, kösz az infókat. A Gyulai Pál utcát javítottam, viszont a ráckóczi térnél nem akartam bele nyúlni, mert mostanában nem jártam arra, így inkább unlockoltam. Megcsinálod?
meexer wrote:Üdv Mindenkinek!
Még "ifjú" titán vagyok, így nem férek hozzá néhány, szerintem, fontos részhez. (lock-olt)
VIII. ker. Német utca Rákóczi tér fefé eső része a tér felé egyirányú, a tér melletti utca végig a körút felé egyirányú.
VII. ker. Gyulai Pál utca a Stáhly és a Rákoczi út (szerviz út) között sétáló utca, fizikailag is lezárva.
Köszi a segítséget.
https://sign.waze.tools/images/signatures/cones-6.png
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Country manager: Hungary
Hardware: Samsung S9 Plus : Android 9.0.0
Car: Peugeot 206 SW
Re: Budapest