Post by foxitrot
shalafi wrote:prave mu pisem, celkom by ma zaujimalo, co ho k tomu viedlo
Viem si predstavit situaciu, ked dialnica vedie po nejakom dlhom moste ponad rieku. V zahranici su taketo mosty obvykle pomenovane a nazvy uvedene na vyraznych tabuliach na oboch koncoch mosta. Ale ten usek dialnice pravdepodobne bude mat ako hlavne meno ten nazov dialnice. Keby aj nazov mosta bol uvedeny v AlternativeNames, to sa na mape nezobrazi.

Predvcerom som sa nad tym zamyslal kvoli tomu, ze by som raz chcel na jednu cast BA obchvatu pridat nazvy ako "Estakáda Prievoz", kde Street name je D1. Ci uz by nazov estakady bol ako Street, alebo ako Alt. name, to druhe vzdy nebude zobrazene. Mozno jedinym riesenim by bolo dat aj "D1" aj "Estakáda Prievoz" ako Alt.names (kvoli tomu, ze obe su spravne cele nazvy daneho useku) a Street name dat nejaku kombinaciu kvoi zobrazeniu na mape - ale na takom sme sa zatial nedohodovali.

Ten landmark to riesi inym sposobom - zobrazene su oba nazvy. Akurat je tam navyse plocha mosta. Bolo by fajn, keby na take ucely Waze renderovalo niektore typy landmarkov priesvitnejsie (alebo keby landmark mal nejaky checkbox alebo slider na alpha blending), ale to sa ani neodvazujem navrhnut - asi by som sa implementacie nedozil :(
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
shalafi wrote:no praveze uvidis aj nazov landmarku aj nazov segmentu .. ni?
No praveze nie je vobec zjavne, co vlado_s okomentoval :D
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
biglaci wrote:
foxitrot wrote: Skoda :D Nahlasil som to Supportu a teraz tam bude iny stav, ako som nahlasil.
Nevadi, podla mna aj tak nic rozumne ohladom toho zamykania sipiek neodpovedia, akurat tak "budeme to sledovat, pracujeme na tom, vdaka za spravu..." :(
no kukol som nato na mape ako to tam vyzere, https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =150250542
aktualizoval Updated By: Jackson(6), a stale to tam mozem zmenit bez problemov.
Tak som s biglacim spravil dalsi pokus na Údolnej ulici. Vysledok bol identicky: ak je niektory editor (nemusi byt AM, staci (0)) povodnym autorom vsetkych segmentov, ktore sa spajaju do krizovatky v niektorom uzle, tak tie segmenty mozu byt kludne zamknute inym editorom s ovela vyssim opravnenim - ten povodny editor moze v danom uzle menit farbu odbocovacich sipiek. :evil:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
guri211 wrote:
oolcoo wrote:logika ale hovori aby ta jednosmerka bola obojsmernou. chce by som vidiet ako by ludia na tejto ulici chodili autami domov bez porusenia predpisov :)
Presne toto napadlo aj mna...
Mozno by sa tam smelo cuvnut? ;)
Jasne, logiku ta jednosmerka nema.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
biglaci wrote:inac v tej lokalite je uplne bezne, ze sa objavia velke terenne auta v protismere (v jednosmerke..)
No a? Oni mozu.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
shalafi wrote:
guri211 wrote:
shalafi wrote:Co si myslite o aktivite usera NoroG? (Pre tych, co si nevsimli - pod kazdym mostom cez Dunaj urobil Landmark s jeho nazvom).

Mne osobne vadi duplicita nazvov, kedze segmenty na mostoch obsahuju aj nazov mostu. Rovnako duplicitne to bude vo vyhladavani a zaroven je mapa zase trochu viac prepchata ..
Skusal si ho uz kontaktovat, ci mam ja?
prave mu pisem, celkom by ma zaujimalo, co ho k tomu viedlo
A dospeli ste k niecomu? Ak sa vobec ozval...

Dnes som si vsimol, ze landmarky pod Pristavnym aj Novym mostom su vysinute doboku o 1/3 sirky mosta, tak ich idem posunut. Mari sa mi, ze aj Lafranconi bol a som tam v Updated By:, takze asi som to uz niekedy opravoval.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:trochu som upratoval v tom Senci...
co je haluz, tak tejto novovytvorenej ulici neviem zadat adresu, skusal som ju aj zmazat a vytvorit este raz, no je tam asi nejaky bug...
Nevsimol som si ziaden problem, ani locky, aj som bez problemov vyrobil ulicu Porubcanova, Senec ;) nakoniec som nechal nazov ulice prazdny.
porubcan wrote:doplnam, ze aj ine nove ulice(vytvorene niekym inym) maju podobny problem - neviem editovat adresu.
Ani to to nebol problem... :?
porubcan wrote:ulice nemaju prislusnost k Slovensku, co je divne...
Neviem v com bol problem - vsetky mali uvedene Country: Slovakia.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:asi problem u mna v PC, no netusim aky...
ja tam nevidim Slovakia a po zadani adresy button Apply neurobi nic
EDIT: problem sa prejavuje iba v IE (hoci doteraz nebol) vo FF ide editor korektne.
IE s Google Chrome Frame, alebo bez neho? (Asi s nim, bez neho ani nejde dalej.) WME mozno vobec nie je testovany s IE+GChF (alebo len sporadicky, pretoze IE nie je odporucany browser pre WME), takze sa taketo problemy kludne mozu necakane vyskytnut. V zime som nejaku dobu tak editoval, niekedu to slo uplne fajn, inkokedy s problemami.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:
JDvorak-CZ wrote:Mám ten stejný problém a to používám Chrome.
v mojom pripade to bol IE s ChromeFrame. FF funguje korektne...
Pouzivam Chrome (aj tie zmeny som v nom robil). Skusil som tie ulice otvorit v SeaMonkey, tiez som videl Senec + nazvy ulic bez problemov.

Ze by konkretna verzia Chrome a ChromeFrame? Moj Chrome je "17.0.963.83 m", restart pred 3 hodinami (ten predosly havaroval) a ked som si teraz chcel pozriet cislo verzie, hned sa zacal instalovat este novsi :roll:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Ak landmark "IKEA Bratislava" existuje, tak ho navigator ponukne. Zial je taky tupy (alebo je to vina servera?) ze nespoji landmark "IKEA" s blizkostou objektu "Bratislava" :(
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).