Viem si predstavit situaciu, ked dialnica vedie po nejakom dlhom moste ponad rieku. V zahranici su taketo mosty obvykle pomenovane a nazvy uvedene na vyraznych tabuliach na oboch koncoch mosta. Ale ten usek dialnice pravdepodobne bude mat ako hlavne meno ten nazov dialnice. Keby aj nazov mosta bol uvedeny v AlternativeNames, to sa na mape nezobrazi.shalafi wrote:prave mu pisem, celkom by ma zaujimalo, co ho k tomu viedlo
Predvcerom som sa nad tym zamyslal kvoli tomu, ze by som raz chcel na jednu cast BA obchvatu pridat nazvy ako "Estakáda Prievoz", kde Street name je D1. Ci uz by nazov estakady bol ako Street, alebo ako Alt. name, to druhe vzdy nebude zobrazene. Mozno jedinym riesenim by bolo dat aj "D1" aj "Estakáda Prievoz" ako Alt.names (kvoli tomu, ze obe su spravne cele nazvy daneho useku) a Street name dat nejaku kombinaciu kvoi zobrazeniu na mape - ale na takom sme sa zatial nedohodovali.
Ten landmark to riesi inym sposobom - zobrazene su oba nazvy. Akurat je tam navyse plocha mosta. Bolo by fajn, keby na take ucely Waze renderovalo niektore typy landmarkov priesvitnejsie (alebo keby landmark mal nejaky checkbox alebo slider na alpha blending), ale to sa ani neodvazujem navrhnut - asi by som sa implementacie nedozil
Re: Úmyselné a neúmyselné ničenie mapy