Post by foxitrot
Tiež si myslím, že sa to už nepridá. Mrzí ma to. Reklamáciu som poslal, zatiaľ bez odpovede.

V lete som takto prišiel o 2 500 km EA. Po niekoľkých reklamáciách a mesiacoch čakania sľúbili, že to opravili, ale nedokážu spätne rozšíriť EA. Neverím jedno ani druhé, ale čo už...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
foxitrot wrote:
vawaver wrote:Ďakujem za zaslanie reportu na oddelenie podpory.
Nahlasil som to. Dam vediet, ked sa ozvu.
Dror sa pred chvilkou ozval, ze tu jazdu nasli, ale este netusia, preco sa nepridala do EA, ani preco sa ten datum zobrazoval ako "Today":
Dror wrote:In reply to your inquiry "Re: Editing permissions for driven areas?":
we're still checking this issue.

I was able to trace back this drive and find it - still not sure why the permissions were not given or why the date was shown as 'today' by mistake, but we are checking it.

Will keep you informed.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vawaver wrote:Bol som sa pre istotu tadiaľ ešte raz previezť so zapnutým Waze , ale očividne to nepomohlo :cry:
[...]
Počkám na ďalšie informácie - resp. neviem či sa zvyknú ozvať pokiaľ opravia chybu takéhoto druhu.
Necakaj, daj informacie o tej dalsej jazde, ktora sa znova nezapocitala do EA (idealne taky screenshot ako minule (mozno z trochu o polovicu mensieho okna) so selektovanou jazdou + datum a priblizny UTC cas jazdy). Lepsie sa hladaju chyby, ktore sa viackrat opakuju, na rozdiel od nahodnych jednorazovych.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vawaver wrote:Tak som na to pozeral a je to nejaké divné. [...] Tú problémovú ktorú som mal ako Today je zrazu s dátumom 12.2.2012.

Naopak som našiel jazdy ktoré som absolvoval ako pred cca 3 týždňami, sú označené ako Today a sú len čiastkové. Je v tom celkom pekný chaos.
Spojil som tie dva zoznamy - je tam pekne vidiet, ako sa vtedajsie "Today" zmenilo na "12.2." a vtedajsie "6.2." na "Today":
vawaver - stratene Today jazdy.jpg
(36.09 KiB) Downloaded 840 times
Posielam dalsi report na Support... (ak to vobec dostanu, ked uz odmietaju komunikovat cez e-maily).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
fotrik wrote:Zatim staci stara cartouche, ale co az ji zrusi?
Potom si to "mozme hodit" ;)
A dam krk na to, ze ju/ho zrusia este dlho predtym, ako bude Papyrus obsahovat tie iste funkcie. Ak niekedy vobec.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Suik wrote:
foxitrot wrote:
fotrik wrote:Zatim staci stara cartouche, ale co az ji zrusi?
Potom si to "mozme hodit" ;)
A dam krk na to, ze ju/ho zrusia este dlho predtym, ako bude Papyrus obsahovat tie iste funkcie. Ak niekedy vobec.
myslis, ze netusia, ze by tym fakt stratili?
Som "tu" este len nieco vyse pol roka. Priznavam, ze ma to chytilo. Ale za ten kratky cas vidim, ze strasne vela veci sa v systeme deje takych, ako keby im to vobec nevadilo, bolo uplne jedno. A neverim, ze by ich to ani nenapadlo, ze by si to neuvedomili. Na mnohe z tych veci su mnohonasobne upozornenia na fore. A novi editori si mozu trhat vlasy, pretoze ich HQ vobec nepodporuje. Tvorba map sa deje stylom "trial & error" - bez stanovenych pravidiel, ako sa potom bude spravat klient pri navigacii. A mapa + real time data su ta jedina vec, na co Waze potrebuje wazerov... Keby chceli prepierat peniaze, stacilo by im par rokov "mutit vodu" a tvarit sa, ze nieco robia a potom dovidenia. Len dufam, ze to tak nie je.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Blahozelam!
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
foxitrot wrote:
vawaver wrote:Tak som na to pozeral a je to nejaké divné. [...] Tú problémovú ktorú som mal ako Today je zrazu s dátumom 12.2.2012.
Naopak som našiel jazdy ktoré som absolvoval ako pred cca 3 týždňami, sú označené ako Today a sú len čiastkové. Je v tom celkom pekný chaos.
Spojil som tie dva zoznamy - je tam pekne vidiet, ako sa vtedajsie "Today" zmenilo na "12.2." a vtedajsie "6.2." na "Today":
Posielam dalsi report na Support... (ak to vobec dostanu, ked uz odmietaju komunikovat cez e-maily).
Po niekolkych vzajomnych iteraciach si krankyd urobil jasno vo vawaverovych "dokazovych materialoch" a napisal mi, ze problem posunul vyvojarom na hladanie chyb.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by guri211
vawaver wrote:Jediné čo by asi pomohlo je zvýšenie mojich oprávnení akonáhle splním požiadavky kladené na pozíciu AM.
Ak niekto z top wazerov skontroluje tvoju robotu a bude vsetko v poriadku, mozeme ti vybavit vynimku a AM ti pridelia aj bez splnenia kriterii (obzvlast ak sa jedna o oblast ktora je malo zmapovana).
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by MagicOfLA
vawaver wrote:Zaujímalo by ma, či je možné nejakým spôsobom dostať dané údaje preč z telefónu / resp. z mojich jázd a danú oblasť nanovo vyvalcovať, aby som dosiahol týmto spôsobom rozšírenie oblasti editácie.
To robi waze sustavne a automaticky. Kde si bol, tam smies editovat. A nie je to viazane na to, kde si valcoval, staci, ze si tadial presiel...

To je samozrejme, ked to funguje tak, ako ma...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message