Post by nody_cz
Tak zkusím počkat :) Děkuji
nody_cz
Posts: 16
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by NorinoNori
Čaute, mám sa za total nováčika a mám pár otázok:
1. Je toto skutočne sekcia pre nováčikov? Lebo to čo tu čítam tak WAU! Toto je ako nejaký Questionaire alebo PROFI HOT LINE ale nie totál ODPOVEDNÍK :lol: na začiatočnícke otázky.
2. Keď sa navigujem od A do B a prejdem už len 50m po cieľ B a preruším navigáciu (lebo B je na konci ulice!) ráta sa mi prejdená trasa do prejdených km? Zatiaľ sa mi zdá že nie. Dal som číslo baraku na svojej ulici, ale takú adresu mi Wazko nevie nájsť a stále ma posiela na koniec ulice, lebo som "skoro v cieli" ale ja som už doma o pár metrov skôr. Niekedy v Holandsku "strelím" cieľ niekam kade idem, lebo nepoznám adresu. A keď prídem do ciela ZRUSIM cestu. Rátajú sa km po bod prerušenia? :cry:
NorinoNori
Posts: 10
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by NorinoNori
Ako nováčikovi editorovi úrovne 1 mi Waze dovoľuje zakresľovať miesta do mapy - sústreďujem sa hlavne na "pomoc motoristom" (Levice), ale nemám akosi možnosť vkladať obrázok, ktorý by som mohol mať v PC. Jedine ak by som sa vydal po aktualizácii na cestu do zakresleného cieľa a tam tu destináciu nafotil. A ani neviem aký limit v kB by bol pre obrázok dobrý.
NorinoNori
Posts: 10
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by NorinoNori
Označil som v rámci mesta (Levice - Zd. Nejedlého pred internátom ekonomickej strednej školy) nebezpečné otvorené kanály ako nebezpečné výtlky. Na druhý deň tam značky už neboli. Tak som označil znova, a už na spätnej ceste (rovnakým smerom) opäť neboli viditeľné :evil: . Som normálne online na internete a GPS a moje hlásenia boli regulérne odoslané. Predpokladám že nikto logicky nezneguje hlášku ked chýba vďaka "upratovačom železa" poklop na kanáli (vodovodnej prípojke domu) na ceste. Už som tam rozmlátil totálne jednu pneumatiku :shock: ! Ono je dobré vedieť o takomto kanáli (dva za sebou v rozpätí 25m) keď sú zaplavené vodou a nemáte ani potuchy čo vás očakáva! Chcem pomôcť a nejde to? Takže formálne by mi niekto vedel potvrdiť kde je hranica "intravilánu"? kde sa značky uchovávajú a nemažú akosi automaticky? Má zmysel v rámci mesta označovať výmoly - teda aspoň tie katastrofické?
NorinoNori
Posts: 10
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by ocrCZ
Nazdarek vsem. :)
Par let uz Waze pouzivam, ale jen pasivne. Tento tyden jsem zacal studovat Wiki a toto forum, abych se uplatnil i aktivne na tvorbe mapovych podkladu. Tresti mi z toho lebek, ale snad to prejde a to studium mi tam aspon z casti i zustane.
Otazka: U tvorby Landmarku na Wiki doporucuji umistit "stredovy bod", jina slova neznam a snad me chapete, do mist, kde je nejlepsi prijezdova cesta k tomuto Landmarku. V jinych mestech jsem vsak pozoroval, ze tak necini.... Delam to spatne? Dik za rady.
ocrCZ
Posts: 28
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by ocrCZ
Odpoved bleskova - Dik.
Tedy pokud narazim na Landmark, ktery je starsi, mohu upravit ? Nebo at si to radsi opravi stvoritel.. ?
ocrCZ
Posts: 28
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olwik
Ahoj chcel by som sa opytat. Aka rychlost internetu je potrebna na bezproblemove navigovanie Wazom?
olwik
Posts: 1
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by oneho
Zdravím.

Na WAZE som pomerne krátko a preto sa chcem spítať:

V editore map som doplnil pár ciest u nás (Smolenice). V mojom profile na webe sú stále červené. No v mobile ich stále nemám. Už je to cca 2 týždne od doplnenia. Musí to niekto schváliť???

Chcel by som mať viac možností na editáciu, pretože v mojej oblasti je viac chýb ktoré treba napraviť. No nemám patričné oprávnenie na editáciu mapy. Ako ju získať, pretože ak nemám prístup nemožem meniť a ak nemením, nezískam prístup...

Ďakujem
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
porubcan:

Diki za link. Našiel som čo som hľadal

ma5jkl:

Prave som si to naštudoval. Bude problem v tom že cesty na ktoré som chcel napojiť moje cesty sú zamknuté. OK pokúsim sa to vyriešiť.

Čo sa týka jazdenia tak za posledný týždeň som spravil 1500km a v priebehu 2 týždňov som sa posunul cca z 22 000 miesta na niečo cez 7 000 ;)
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
Ako je to s tym scriptom a ako sa pouziva?
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message