Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by olwik
Ahoj chcel by som sa opytat. Aka rychlost internetu je potrebna na bezproblemove navigovanie Wazom?
olwik
Posts: 1
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by oneho
Zdravím.

Na WAZE som pomerne krátko a preto sa chcem spítať:

V editore map som doplnil pár ciest u nás (Smolenice). V mojom profile na webe sú stále červené. No v mobile ich stále nemám. Už je to cca 2 týždne od doplnenia. Musí to niekto schváliť???

Chcel by som mať viac možností na editáciu, pretože v mojej oblasti je viac chýb ktoré treba napraviť. No nemám patričné oprávnenie na editáciu mapy. Ako ju získať, pretože ak nemám prístup nemožem meniť a ak nemením, nezískam prístup...

Ďakujem
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
porubcan:

Diki za link. Našiel som čo som hľadal

ma5jkl:

Prave som si to naštudoval. Bude problem v tom že cesty na ktoré som chcel napojiť moje cesty sú zamknuté. OK pokúsim sa to vyriešiť.

Čo sa týka jazdenia tak za posledný týždeň som spravil 1500km a v priebehu 2 týždňov som sa posunul cca z 22 000 miesta na niečo cez 7 000 ;)
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
Ako je to s tym scriptom a ako sa pouziva?
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
Ďakujem za ten script. Ak tomu správne rozumiem tak si google mapu nastavým správne podľa GPS vrstvy a potom už môžem nakresliť novú cestu alebo upraviť podla google mapy. Ten posun sa nikde nijak neuklada...?

Druhá vec v obci Štefanov odkiaľ pochádzam su nakreslené aj ulice aj uprostred priemiselného areálu poľnohospodárského družstva. Môžem takéto ulice meniť na súkromné prípadne obslužné cesty?
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
Zdravim. Chcem sa informovat ci si viem do waze nahrat vlastnu databazu poi ako u inych navigacii. Dakujem

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
V zozname tej app je aj waze... Ako to funguje ako to prepojim, lebo si chcem dat do waze databazu novych radarov co pribudnu :-)

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
Dakujem.
A ak by som chcel tu databazu pre vsetkych uzivatelov tak to uz asi v mojich silach nieje... Ci?

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
OKi, prave ju upravujem do GPX podoby...

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
Ja som za dat to priamo do waze aby som nemusel nejak nacitavat inu db. Tato db obsahuje komplet gps suradnice vsetkych novych automatoch a su rozdelene na merace rychlosti, hmotnosti, kamery na stop a td...

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message