Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Amire büszkék vagyunk, vagy csak úgy...
Post by Szata76
zsezo wrote:
Szata76 wrote:
zsezo wrote:Mar nincs q szabaly... aki kapja marja!
Erről nem hallottam. Mióta, miért, ki döntötte el és hol lett kihirdetve? :)
Mert senki sem torodott mar vele...
Na, ma megtapasztaltam. Jött az e-mail. :) :?
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
rivalcomp wrote: ...
Edit: Ja, ha megtenné valaki azt a szívességet, hogy a Vágány-Dózsa kereszteződésben (https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... TFTTTTTTFT)a benzinkút kivezető ágára rátesz egy jobbra kanyarodást, megköszönném. Nem volt jogosultságom szerkeszteni a kereszteződést, ezért elvettem, és visszatettem a becsatlakozó szervizutat, de ahhoz már nem volt jogom, hogy a helyes kanyarodást bejelöljem. Amúgy a Waze hierarchia hiányosságát vélem ebben felfedezni, mert így sok helyen nem kivitelezhető a szerkesztés. Tévedés ne essék, nem azzal van bajom, hogy vannak jogosultságok, csak az, hogy pl. egy ilyen esetben nem tudom befejezni a szerkesztést, és lehet, hogy rosszabb a végeredmény, mint előtte. Ebben az esetben persze nincs erről szó, de egy jobbos kanyarodás hiányzik.
Mi volt a gond a benzinkút útjával? Úgy emlékszem jól megcsináltam, minden rendben volt.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
rivalcomp wrote:
Szata76 wrote:Mi volt a gond a benzinkút útjával? Úgy emlékszem jól megcsináltam, minden rendben volt.
Már semmi, de tegnap ezen a szervizúton akart a Dózsáról a Vágányba vinni, miközben csak jobbra szabad kanyarodni a lámpánál. De már jó...
Azért kérdeztem, mert határozottan emlékszem, h jól megcsináltam, úgy ahogy mondod, csak jobbra. Tegnap találtam még egy ilyet ami "elromlott", pedig még a Livemapen most is jó.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Tököl utcalista és műholdkép alapján kész!
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Százhalombatta kész!
(Az olajfinomítón belüli utakhoz már nincs jogosultságom.)
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
Hosszúpereszteg kész!
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
cyconet wrote:Kedves NorbertN!

Nem tudom, hogy te eleve rosszul vitted-e fel, vagy valaki azóta módosította, de tény, hogy a Telepy-Haller kereszteződésben be van jelölve a balra nagy ívben kanyarodás a Hallerről, ami valójában 2 záróvonalat jelent. Ami nagyobb baj, hogy ezt az egy pici részt valaki lockolta, így nem tudom javítani a hibát, és rendkívül idegesítő, mert minden nap erre járok hazafelé.
Kérlek javítsd ki a hibát. Köszönöm előre is!
Én úgy látom (mobilról), hogy dec. 4-én lett módosítva, és már jól van a szerkesztőben - ha jól értettem a problémát. Lehet, hogy neked valamiért nem frissült a kliensben. Várd meg a következő térképfrissítést, és ha még mindig rossz, szólj, megnézem alaposabban gépről.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
toteszka wrote:Újonc vagyok itt a szerkesztésben és nem egészen értem még, hogyan működik a szerkesztő.
Például tudom hogy a minap mikor a VIII. kerületben jártam, a Szentkirályi utcán mentem D-ről, és onnan fordultam a Barross utcára. Namost, erre tervezte a Waze, de a Szentkirályinak hiányzott egy szegmense - mégis arra tervezett. Oké, felvettem a szakaszt, de a végén nem tudom beállítani az engedélyezett fordulópontokat, mindkettő piros, és hiába kattintok rájuk, nem változnak zöldre (csak jobbra lehet kanyarodni).
Volt egy másik hibás tervezése is a Waze-nek tegnap, a IX. kerületben a Berzenczey utcából a Mester-re kanyarodva balra akart vinni a Waze, de csak jobbra lehet. Elnézve a térképen ezt a kereszteződést, a térképen mindkét irányba piros nyíl mutat - és itt sem tudom zöldbe kattintani. :S
Szia, üdv itt!
Ajánlom figyelmedbe a wiki.waze.hu oldalt, ott szinte minden le van írva, amit a szerkesztésről tudni kell. A mi kimaradt, azt meg elmondjuk itt. ;)
Mi az hogy hiányzott a Szentkirályinak egy szegmense :?: A főváros térképe gyakorlatilag kész van, ilyen nem lehet benne. Azért nem tudsz engedélyezni kanyarodást, mert a csomópontban valamelyik szegmens zárolva van, csak magasabb szintű (level 3-4-5-6) szerkesztők módosíthatják. Ha ilyenbe ütközöl egy hibánál, légyszíves szólj itt, szívesen megcsináljuk. Ne maradjon úgy az általad bekötött szakasz, hogy nincs engedélyezve a kanyarodás.
A Berzenczey utcát tegnap csináltam meg. Előtte minkét irányban zöld nyíl volt, most csak jobbra. Nem tudom hol láttál piros nyilakat.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
toteszka wrote:Köszi a magyarázatot.
Az utca közepének hiánya engem is meglepett, lehet, hogy valamilyen félkész állapotot láttam éppen, nem tudom mi lehetett. Amúgy a Szentkirályinál csak jobbra lehet kanyarodni a Barossra, nemrég kitettek egy kötelező jobbra táblát, ezért is jöttem eredetileg fel a szerkesztőre.
Hol tették ki a táblát? A Szentkirályi Baross utcától északra, vagy a délre eső részére?
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
toteszka wrote:"A munka során a Köztelek utcát teljes hosszában egyirányúsítják, így a garázst gépjárművel megközelíteni csak a Rádai utca felől lehet." - 9. kerület, mától szeptember 1-ig.
Az ilyen átmeneti egyirányúsításokat fel szoktátok vinni a térképre?
A Szentkirályi kész, az ilyen rövid távú változásokat mostanában nem visszük fel, mert nem naponta frissül a térkép.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu