Labdien, neesmu šeit bijis gadus piecus. Lūdzu atļaujiet man ielikt mājas nosaukumu un stāvlaukumu šeit: https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... 783&zoom=6
Sveiki, man ir divi tehniska rakstura jautājumi.
1.Ir T veida krustojums, kādreiz uz viena no krustojuma atzariem bija "ķieģelis". Tagad tā tur nav. Kartē jo projām rāda, ka tur nedrīkst braukt. Izdomāju pielabot - izrādās nevaru. Kliedz "No Premissions". Kā rīkoties šajā gadījumā.
2.Mājas numuri.
Uz ielas pievienoju mājas numuru ielas labajā un kreisajā pusē. Kāpēc mans aplītis ir baltā krāsā, kāpēc citiem ir zili un sarkani. Kāda nozīme tām krāsām (Balts, Zils un Sarkans).
Paldies.
1.Ir T veida krustojums, kādreiz uz viena no krustojuma atzariem bija "ķieģelis". Tagad tā tur nav. Kartē jo projām rāda, ka tur nedrīkst braukt. Izdomāju pielabot - izrādās nevaru. Kliedz "No Premissions". Kā rīkoties šajā gadījumā.
2.Mājas numuri.
Uz ielas pievienoju mājas numuru ielas labajā un kreisajā pusē. Kāpēc mans aplītis ir baltā krāsā, kāpēc citiem ir zili un sarkani. Kāda nozīme tām krāsām (Balts, Zils un Sarkans).
Paldies.
Paldies par izsmeļošo atbildi
Labdien, esmu jauniņais. Dzīvoju Nākotnē. šodien tā mazliet "parullēju"pa Dobeli. Iezīmēju dažas ielas.
Pamāciet kā man tālāk rīkoties lai iedotu nosaukumus tām ielām un iedotu nosuakumu savai Nākotnei.
Pamāciet kā man tālāk rīkoties lai iedotu nosaukumus tām ielām un iedotu nosuakumu savai Nākotnei.
Labvakar,
Jautājums spečukiem par kādas teritorijas iezīmēšanu kartē-gribu iezīmēt savu strausu fermu.
Godīgi sakot kaut ko mēģinu rediģēt pirmo reizi. Tiku līdz labošnas logam, atradu savu lauka ceļa galu(tas kartē ir iezīmēts), ievilku kontūru teritorijai, nosaucu to, a pie "seivošanas"saka ka problēma ar saglabāšanu, lai mēģinot vēlreiz. Mēģinu, mēģinu bet nekā. Kur daru kaut ko ne tā??? Varbūt man kādas ierobežotas iespējas kā iesācējam?
Paldies
Jautājums spečukiem par kādas teritorijas iezīmēšanu kartē-gribu iezīmēt savu strausu fermu.
Godīgi sakot kaut ko mēģinu rediģēt pirmo reizi. Tiku līdz labošnas logam, atradu savu lauka ceļa galu(tas kartē ir iezīmēts), ievilku kontūru teritorijai, nosaucu to, a pie "seivošanas"saka ka problēma ar saglabāšanu, lai mēģinot vēlreiz. Mēģinu, mēģinu bet nekā. Kur daru kaut ko ne tā??? Varbūt man kādas ierobežotas iespējas kā iesācējam?
Paldies
Laikam sakarā ar Gugles kundzību iepriekš izveidotās norādes(vietas nosaukums pēc kura varēja navigēt uz nepieciešamo vietu) waze vairs neatpazīst. Tajā vietā tā paķer tuvāko(manā gadījumā līdzīgs nosaukums pretējā Latvijas pusē) līdzīgo nosaukumu no Gogles un ved tur. Es visiem saviem paziņām biju iedevis savas vietas nosaukumu, bet tagad viņus ved citur! Ko darīt, kaut kādas izmaiņas jāveic caur Gogli? Var kāds palīdzēt?
Paldies iepriekš
Paldies iepriekš
nav pabeigti celi lidz galam, lugums salabot. pats nevaru.
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... ,276596732
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... ,276596732
tapec ka nav mana redigesanas zonaAndris30 wrote:Kapēc pats nevari, ja kaut kas nav skaidrs, paskaidrosim.dminik wrote:nav pabeigti celi lidz galam, lugums salabot. pats nevaru.
https://www.waze.com/ru/editor/?env=row ... ,276596732
Drusku cita tēma, kas vairāk attiektos uz aldaris kā AM.
Rīgā braucot no Pārdaugavas puses uz Mūkusalas apļa pusi Wāze nedod balss komandas, kad ir jānogriežas no Salu tilta uz nobrauktuvi, kas aiziet uz Mūkusalas apli - varbūt nobrauktuvi varētu pārtaisīt kā ramp nevis kā street lai waze dotu savlaicīgu komandu par nogriešanos
Rīgā braucot no Pārdaugavas puses uz Mūkusalas apļa pusi Wāze nedod balss komandas, kad ir jānogriežas no Salu tilta uz nobrauktuvi, kas aiziet uz Mūkusalas apli - varbūt nobrauktuvi varētu pārtaisīt kā ramp nevis kā street lai waze dotu savlaicīgu komandu par nogriešanos
Re: Kartes labošana