Post Reply

[L4] Brno, Sportovní x Porgesova - změna křižovatky

Post by GreaterGoblin
permalink

Před asi měsícem se tu změnilo vedení jízdních pruhů a neznalého nedomorodce pošle navigace místo do centra (tzn. odbočka, na kterou vede permalink) na Lesnou. Původně dva odbočovací pruhy byly zrušeny, zůstal jeden a když mi navigace řekne zahněte, už je to dávno do plné čáry.
A poznámka, se kterou nevím, jak se poprat - v úseku asi 50 m je tam odbočka vpravo (směr Bratislava) i vlevo (směr centrum) i rovná cesta, ale navigace mi místo jeď rovno nebo odboč vlevo kdovíproč říká držte se vpravo, což by mě poslalo do Bratislavy místo rovně.
GreaterGoblin
Posts: 2
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:17170196

1

Send a message

Post by GreaterGoblin
Díky, aspoň tak. Pokyn jeď rovně chybí, ale chápu, že pláču na špatném hrobě :-)
GreaterGoblin
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by martinkolar
Ahoj, posunul jsem to o cca 50m (hrubý odhad) zpět, kde by měla začínat plná čára. Waze žádnou hlášku jeďte rovně bohužel nemá - s tím nic neuděláme.

Jo a ještě bych řekl, že je potřeba sledovat značky, jsou tam upozornění na změnu jízdních pruhů, takže pozornému oku změna neunikne :)
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by masvbr
neznaly nedomorodec bude v pohode, dostane hlasku DSVL, a kdyz ji poslechne, bude se drzet vlevo ... vetsi problem IMHO maji znali domorodci ;)
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz

Post by masvbr
jsem tam dneska jel a je to o neco driv, mezi lampama ... tak jsem to posunul jeste kousek na sever ... vic pro to asi udelat nemuzeme
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz