Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by yksyks
Tak jsem dotyčného třikrát slušně požádal, aby retardéry neoznačoval jako nebezpečné výmoly a jediný výsledek je, že přibyly v okolí další čtyři. Každý dvakrát denně.

Tak snad v nějaké příští verzi to půjde vypnout. S ohledem na stav českých silnic a horlivost českých honibodů to poněkud postrádá smysl.
yksyks
Posts: 19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times
Send a message
Waze 4.68.0.0 on iPhone 6 plus (16 GB; iOS 12.4.9)

Post by yksyks
Tak po problému není. To byste nevěřili. Dotyčný zřejmě dostal ban a okamžitě si zřídil novou identitu yks_yks (možná mě chtěl nějak poškodit, nevím) a hlásí opět stejnou sbírku retardérů i výmolů.

Nechápu. A je mi z toho docela smutno. Na jedné straně tým lidí, kteří pomáhají každému, kdo o to požádá, opravují mapy a starají se o komunitu, a na druhé straně někdo, kdo chce asi ostatní jen otravovat a pomáhat tak leda sobě sbíráním bodů. Ach jo.
yksyks
Posts: 19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times
Send a message
Waze 4.68.0.0 on iPhone 6 plus (16 GB; iOS 12.4.9)

Post by yksyks
Tak o body asi nejde. Po pár dnech klidu opět ve stejnou dobu tatáž sada retardérů, ale tentokrát od anonyma. Je to takové mile české: „Čím víc lidí nas...š, tím hezčí máš den!“
yksyks
Posts: 19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times
Send a message
Waze 4.68.0.0 on iPhone 6 plus (16 GB; iOS 12.4.9)

Post by yksyks
Já myslím, že anonymové body nesbírají, ale to je teď jedno.

Tak jsem se radoval, že byl pár dní klid, ale zřejmě jen dovolená — už se jede nanovo. Co mě ale pobavilo je, že dotyčný zřejmě z nadšení, že zase může začít prudit, nahlásil i výmol, který je už je opravený.

No tak snad někdy v budoucnu půjde vypnout hlášení výmolů. Anebo zakázat hlášení anonymům.
yksyks
Posts: 19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times
Send a message
Waze 4.68.0.0 on iPhone 6 plus (16 GB; iOS 12.4.9)