Post Reply

Nová verze pro Android 4.6.0.1

Post by vitj
- zobrazení úsekových radarů na trase (zatím není připraveno všude v ČR)
- pokud ťapnete na své autíčko vyskočí nové menu
- možnost volby na jaké události chcete být varováni
- možnost nechat si trvale zobrazit rychlostní limit
- po ťapnutí na tachometr se dá nahlásit špatně nastavená rychlost
- upozornění při příjezdu do cíle na zapomenuté dítě
- ztišení navigace při telefonním hovoru

Známé problémy:
- upozornění na úsekový radar bez zapnuté navigace nefunguje (nahlášen bug)
- méně ikonek vlastních aut
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times

POSTER_ID:874634

1

Send a message

Post by vitj
Pocet neni omezen
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by VetchyKmet
jumbo78 wrote:To je divné. Na LTE se mi stáhl do minuty a funguje. Ale stejně jsem ho vypnul, nemám rád, když mi někdo kecá do řízení :D
Po nové instalaci klienta se stáhl a nainstaloval v pohodě.
K hlasu Vlasty Korce:
Že je to reklama na Impuls cekem nevadí, dalo se to čekat přijde mi to celkem decentní při vyjetí a v cíli.
Z hlediska navigace celkem v pohodě, jen občas při některých hlášeních nesmyslně dlouhé pauzy, např.: Po 800-mi stech metrech - - - - - odbočte atd.

Obecně k hlasovému navádění:
Hlášky o kolonách a nebezpečí by mohly být a něco dříve.
6.8. jsem zatvrdl na D10 v koloně před 33. km, kdyby Waze hlásila cca o 15 vteřin dříve, stihl bych sjet.
Stejně tak na některých úsecích v okolí Liberce a Jablonce jsem několikrát přijel do úseku, kde byla kolona před semaforem /kyvadlový provoz/ a hlášení o nebezpečí se ozvalo až po zastavení.
Faktem je, že kolony byly celkem dlouhé, takže je možné, že při normálním provozu by hlášení přišlo včas.
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
Nějak moc chyb v poslední době.
O vypínání GPS na některých telefonech se už ví, o přepnutí do nočního modu při pokusu odeslat hlášení zřejmě taky.
Při vyskočení okna na zadání cen na benzince se nedá odeslat aktualizace, pouze přes menu pravého tlačítka.
Přátelé, - stejné jako u kolegy níže, nevidím je a oni nevidí mne.
Včera jsem jel trasu Jizerské hory - Jižní Morava. Přes množství omezení a kolon na trase Waze nehlásilo nic, pouze vyskakovala čára se signalizací pomalé rychlosti. Týká se I/38 a po odbočení z trasy i I/37.
Pozitivní je, že mne WAZE nepustila na D1, kde byla podle Impulsu v podvečer kolona 16 km s čekačkou cca 1,5 hodiny.
Nevím, jestli jde o nový bug.
Po sjetí z trasy s cílem objet kolonu se TOMTOM po pár km "chytil" a trasu přepočítal, zatímco WAZE stále vracela na původní trasu. Trasa byla přepočtena až po novém zadání cíle.
Jen na okraj, je to jen má domněnka nebo má někdo podobný názor:
Mám silný pocit, že na Lenovo P70 si v poslední době WAZE bere nějak moc výkonu procesoru. Ne, že by to nějak vadilo, ale telefon se podstatně více zahřívá než dříve. Sleduju to asi tak měsíc, možná o týden víc.
Projevuje se i "doma na stole" - restart telefonu, zapnu WAZE, dám cíl kamkoli a za pár minut je telefon jak malé kamna. Dřív jsem si tohoto nikdy nevšiml, nebo se telefon tak moc nezahříval.
Od asi 7.8. mám za týden cca 41 bodů, ujeto asi 800 km. Body za km a za hlášení omezení nejsou.
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
Nevím, jestli nebylo už dříve, ale v nabídce jsou nové české hlasy, Vlastimil a Vlasta Korec. Mají jen jednu vadu: stahují se na jinak dobrém připojení cca deset minut a pak ohlásí při 99 procentech chybu. Takže zatím nemůžu nějak ocenit...
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by pvo11
CyrilKubrt wrote:
jumbo78 wrote: K hlasu Vlasty Korce:
Že je to reklama na Impuls cekem nevadí,
Česky - Vlastimil je totéž bez reklamy na Impuls.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
JaRoY wrote:Nikde v menu nevidim tu funkciu zabudnute dieta. Ale aj tak nechapem pre akych debilov je ta funkcia. Mobil si nezabudnu zobrat, ale dieta hej.
Kdysi tady bures psal, že za každým nesmyslným značením je alespoň jeden mrtvý. Toto platí i o nesmyslné funkcionalitě.
Tady je příklad ze Slovenska a Švédska, ale Waze určitě mělo příklady z USA.
http://tn.nova.cz/clanek/v-aute-na-slov ... mrela.html
http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-dr ... upekl.html
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message