Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Thorrko
Tak jsem stáhl verzi 3.9.9 a zakázal si v ní, aby nepřijala aktualizace a stejně se mi aktualizovala sama na poslední verzi...:(
Thorrko
Posts: 6
Send a message

Post by VetchyKmet
Ahoj všem,

patřím k těm, kteří mají Lenovo P70.
Hned po poslední aktualizaci, asi 14 dnů zpět mi začala vypadávat GPS.
Návrat do továrního nastavení pomohl jen doby, než jsem znovu nainstaloval WAZE.
Protože v tu chvíli ještě nebyl problém s GPS nějak moc známý, a ani na foru nebylo nic k přečtení, šel telefon na záruční opravu.
Dnes si pro něj mám po opravě jít.
Je popsáno zde i na foru na Obchod play, že Lenovo má s WAze po poslední aktualizaci problém, proto se ptám kolegů s Lenovo P70:
Je už problém vyřešený nebo mi po instalaci WAZE opět hexne?
Nebo je někde ke stažení předchozí verze?
Nemám nějak odvahu nejnovější verzi z Obchod Play instalovat, mimo jiné prot, že https://play.google.com/store/apps/deta ... waze&hl=cs je stále poslední aktualizace z 3.8.2016, což je asi ta "nemocná".
Díky za jakékoli info na toto tema.
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
Last edited by VetchyKmet on Thu Aug 18, 2016 6:55 am, edited 1 time in total.
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
Děkuji, poslední před datem 3.8.2016, díky...
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
Pro uživatele s telefonem Lenovo P70 oznamuji, že se mi dnes po záruční opravě vrátil.

Závada dle sdělení servisního střediska způsobena poškozením systemového software cizí aplikací a poznámkou, že příští podobná závada nebude uznána jako záruční.
Řešeno "novým nahráním software" - z čehož se nedá posoudit, zda byl telefon obnoven do továrního nastavení nebo kompletně nahrán znovu.
Varianta dvě je pravděpodobná vzhledem k tomu, že se jednalo o kompletní nastavování od jazyka, přes hodiny až k uživatelskému nastavení.

Žádám tímto kompetentní, aby oficiálně oznámili, že telefon Lenovo P70 je od 3.8.2016 po nainstalování oficiálně distribuované verze Waze nepoužitelný, protože se odstaví GPS všem aplikacím a jediné co pomůže je reset do továrního nastavení, případně celková přeinstalace telefonu.

Díky a pokud se situace nějak pořeší, dáme si prosím vědět....
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
Je verze z 24.8.2016 opravena? Pro mne je trosku zvlastni, ze waze znefukcni GPS na telefonu a mrtvy brouk, ticho a klidek...
Nemam cas delat pokusy a zkouset, jestli mi znovu neshodi waze telefon.
Nebo mam vzit jako fakt, ze waze na Lenovo P70 nepujde?
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín