Post by pbeku
Hello, Tarnów pozdrawia, od paru dni szczęśliwy użytkownik waze
pbeku
Posts: 5
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by pbrbit9n
siła i moc!
z tej strony Piotrek z Rzeszowa.
darz Bór!
pbrbit9n
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by PedroSecoWratislavia
Witam, jestem z Wrocka. Zainstalowałem dzisiaj i jak widzę albo ktoś coś tutaj maluje :mrgreen: albo mapki nie są takie gołe bo od biedy można powiedzieć że prowadzi po mieście chociaż brakuje numeracji budynków.
PedroSecoWratislavia
Posts: 3
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by PedroSecoWratislavia
O widzisz :). Dzięki.
PedroSecoWratislavia
Posts: 3
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Pepo1972
witam jeżdżę przede wszystkim po kr.11 odcinek 0 km - 130 km oraz okoliczne wojewódzkie .
Koszalin , Szczecinek , Borne Sulinowo
Pepo1972
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Pepo1972
Jestem na Waze od 2013 X , 2 lata mnie nie było bo zabrano mi moje obszary do edycji ,moze zniknęły samo ale 48 tyś kilometrów amba zjadła , próbuje ponownie ale edycja z takim dostępem jaki mam to porażka nie moge usuwać fotoradarów które sam instalowałem , moze jest możliwośc przywrócenia mi obszarów do edycji ? Miłej edycji i korzystania z Waze
Pepo1972
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by petropl
Witam
Mam na imię Piotr i zaczynam przygodę z waze.
Na razie czytam i roglądam się po forum, żeby się zorientować w jego strukturze. Podoba mi się ta inicjatywa i myślę, że będę mógł dorzucić coś od siebie.
Pozdrawiam. :)
petropl
Posts: 199
Has thanked: 12 times
Been thanked: 51 times
Send a message


Post by petropl
Masz zatem szansę zostać gwiazdą w swoim rejonie. :) Możesz sam lub z pomocą starszych edytorów dodać czego nie ma, naprawić co zepsute a nawet z czasem nadzorować swój lub inny rejon. Zapraszamy więc na forum do zapoznania się z podstawami edycji a następnie do edytora map. Jeśli z jakichś powodów nie chcesz lub nie możesz edytować, zawsze pozostaje możliwość zgłoszenia błędu: na forum, w naszym szybkim komunikatorze slack lub po prostu z aplikacji. Tak też przyczynisz się do poprawy nawigacji. Nasze mapy będą takie dobre, jak dobrze sami je zrobimy.
Przestoje w punktacji, jakie zdarzają się ostatnio, bywają rzeczywiście irytujące ale wcześniej czy później punkty zostaną naliczone. Trwają pewne prace na serwerach i stąd te niedogodności.
Zapraszamy zatem do współpracy, aby wszyscy mieli z tego korzyści.

Pozdrawiamy.
petropl
Posts: 199
Has thanked: 12 times
Been thanked: 51 times
Send a message