Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by drady7
Caute, tak ohľadom tých bodov: posledný mesiac mi vôbec nepridava body a to som nájazdom hodne. Ste na tom niekto rovnako ako ja?
drady7
Posts: 3
Send a message

Post by drady7
Tak to som rad, ze nie som sam... Dufam, ze sa tie body nestratie niekde v ciernej diere :lol:
drady7
Posts: 3
Send a message

Post by dusan2020
mne tiež od 5.8. všetko stojí a to mám pár jázd už odjazdené, ktoré viem, že mali byť zapísané taktiež body, príspevky vo fóre... ale ako tu bolo spomínané nie je to 1-krát čo sa to deje, stačí vydržať a ono sa do doráta nakoniec len to môže chvíľu trvať ;)
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
no tak mne dorátalo niektoré jazdy a niektoré nie ... len ma zaráža že z 10. 8. jazdy mám načítané a potom až zo 16. 8. no šiel som aj 13.8., v ten deň mám cez 200 km najazdených a načítané a dorátané ich nemám :cry:
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
nocommenta ja som to čítal ... od vtedy mi načítalo všetky trasy okrem trás medzi 10. a 16. 8. ... teda okrem dnešných (ale tie zatiaľ neriešim kedže tie chvíľu potrvajú než ich načíta)
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
Nic v zlom chlapci co sa Vam nepaci Waze ... ja app pouzivam (iba) nieco cez 2 roky, uznavam ze mnohy ovela dlhsie ako ja, ale aj tak za tu dobu som si vsimol, ze v oblasti kadial ja chodim celu dobu so zapnutym Waze JE REALNE viac aktivnych uzivatelov teraz ako ked som zacinal s pouzivanim tejto app.

To ze tu vidim obcas neakeho panacika je len dobre ... nechcem mat mapu opanacikovanu aktivnymi pouzivatelmi ... bola by potom neprehladna a tym by sa tazko videlo kde je zapcha alebo neake ine hlasenie (bez rozdielu ci sa nechate navigovat alebo chodite s len tak pustenym Waze)

Co sa tyka hlaseni nie kazdy ma moznost ist po tej istej trase ako iny a hned hlasit nieco na ceste ... a pravdu povediac ked ja idem prvy tadia tak je predsa jasne ze tam neaka zapcha nehoda a pod. este nie je ... ved kto by to tam nahlasil ked ja tadial teraz idem ako prvy ?!

Co sa bodov tyka niekolkokrat sa aj mne stalo ze mi body priratalo aj po tyzdni aj neskor (no a co ?) ... tuto temu som riesil v zaciatkoch s Waze ale teraz ... teraz to beriem len ako spestrenie vo Waze, skor mi ide o info na cestach a cene benzinu (tychto hlaseni je NAOZAJ dost vo Waze)
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
ja mám momentálne tiež problém s cumľom ... som potreboval preinštalovať mobil a odvtedy mám stále iba cumeľ, aj som odinštaloval waze vymazal adresár a znovu nainštaloval, aj potom som sa odhlásil a znovu prihlásil a stále nič. Keď však nechám ukázať ako ma zobrazuje na mape, tak mi zobrazuje korunku, ale s cumľom a body normálne, len raz mi zobrazilo, že mám -1 bod ale inak predtým a potom mi zobrazilo normálny počet bodov.
Waze mám 3.9.9 lebo mám Android 4.0.4 a Waze verzie 4.x mi nefungujú ako majú (áno skúšal som čistú inštaláciu aj s vymazaním adresára a nič)
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
ja dufam ze sa to zrovna co najskor nakolko od 12 do teraz zatial nemam aktualizovane trasy, ktore som presiel a prispevky na fore mi v dashboarde ukazuje nizsi udaj ako je realne uz dlhsie ako tych par dni :roll:
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
tak za dnesok mi uz trasy nabehli ale 12 - 14 stale aj mne chybaju
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
Ja mám s týmto podobný problém ... posledné jazdy mám vo WME z 8 novembra a aj to iba cestu do práce (a to stále mávam Waze pustený keď idem tam aj späť) a odvtedy doteraz ani jednu trasu. Dokonca aj dashboard mám prázdny bez akýchkoľvek údajov len tabuľku, názov daného riadku a čísla žiadne
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)