Post Reply

Problém

Post by jiri133
Ahoj všem, mám problém s načítáním bodů. Např. za červenec, ujeto s Waze více než 4 tis km ale načteno méně než 1 tis, jízda každý den, v jednom týdnu více než 1,3 tis.
V Dashboardu, některé jízdy zaznamenány nejsou vůbec, některé jízdy jsou uvedeny s 0 najetými km.
Nezískal jsem ani prémii za 4 dny jízdy v jednom týdnu, ani za najetých 500 miles za týden. Dle mého problém trvá více jak 4 měsíce.
Mobil (IPhone4) se zapnutou aplikací vozím na předním okně a čas od času kontroluji, se signálem problém nemám.
Poradí mi někdo ? pokud je zde této problematice věnována samostatná sekce, prosím o nasměrování, hledal jsem, ale nenašel.
Díky
jiri133
Posts: 2

POSTER_ID:1385927

1

Send a message

Post by jiri133
díky za info
jiri133
Posts: 2
Send a message

Post by libora
iPhona nemám, ale zkus si zapnout válec/buldozer v klidu doma. Mně na androidu vždy vyskočí hláška, že je zapnut režim záznamu cesty. Když mám founa v držáku v autě, tak mi často nereaguje displej na stisk, asi proto, že mi držák mačká tlačítka hlasitosti a foun je z toho zblblej :D
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by martin-vysin_com
Zdravím, mám jeden problém a to že když chci válcovat novou silnici, tak mi to nefunguje! Nikdy jsem s válcováním neměl problém. Nenašel jsem nikde vlákno kde by měl někdo ten stejný problém, když tak mě nasměruje.
martin-vysin_com
Posts: 4
Send a message

Post by martin-vysin_com
foxitrot wrote:
Martin_iPhone wrote:Zdravím, mám jeden problém a to že když chci válcovat novou silnici, tak mi to nefunguje! Nikdy jsem s válcováním neměl problém.
Ked uz si tu, tak skus tu, ale musis byt trochu konkretnejsi, nez "mi to nefunguje"...
Tak po zapnutí Waze a jízdy bez navigování po najetí na silnici která není na mapě, tak zapnu válcovat novou silnici, ale buldozer se neaktivuje a stále se mi zobrazuje auto!Zkoušel jsem to i s navigací, ale taky nic.
martin-vysin_com
Posts: 4
Send a message

Post by martin-vysin_com
foxitrot wrote:
Martin_iPhone wrote:Tak po zapnutí Waze a jízdy bez navigování po najetí na silnici která není na mapě, tak zapnu válcovat novou silnici, ale buldozer se neaktivuje a stále se mi zobrazuje auto!Zkoušel jsem to i s navigací, ale taky nic.
Ides v smere kolmom na povodnu cestu, alebo rovnobezne a pomerne blizko (do 50 m od) povodnej cesty a auto ostava prilepene na nej?

Aka je verzia tvojeje iPhone aplikacie? (Tu uz by sa mohli zapojit nejaki iPhone testeri.)
Jel jsem kolmo od silnice která je na mapě. Auto přeskočí do volného pole, ale nezačne válcovat a snaží se vrátit zpět na silnici. verze ios je 5.0, verze waze 3.0.1.0
martin-vysin_com
Posts: 4
Send a message

Post by martin-vysin_com
guri211 wrote:Je to znamy bug verzie 3.0.1, vedia o nom a riesia ho.
Ok díky za info. A ještě mám jeden dotaz ohledně přidání přítele do waze? Nemohu přijít jak na to!
martin-vysin_com
Posts: 4
Send a message

Post by olco_107
peterholubek wrote:mal by som taku otazocku... waze som si nainstaloval asi pred pol hodinkou... ked chcem nastavit domacu adresu, alebo aj vyhladat hociaku inu adresu, tak mi to vyhlasi, ze nemoze kontaktovat server... dal som vyhladavat rozne ulice v BA (aj zname velke ulice typu sancova) aj rozne mesta na Slovensku... takze neviem, kde je problem... lebo ak to nevie vyhladat ciel, tak je to v zasade nepouzitelne... ale nechcem to hned zatratit... dakujem za pomoc....
Na pouzivanie waze je potrebne mat pristup na internet. Predpokladam, ze to bude ten problem lebo som ho skusil vypnut a dalo mi to tuto hlasku.
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by petopjotr
mal by som taku otazocku... waze som si nainstaloval asi pred pol hodinkou... ked chcem nastavit domacu adresu, alebo aj vyhladat hociaku inu adresu, tak mi to vyhlasi, ze nemoze kontaktovat server... dal som vyhladavat rozne ulice v BA (aj zname velke ulice typu sancova) aj rozne mesta na Slovensku... takze neviem, kde je problem... lebo ak to nevie vyhladat ciel, tak je to v zasade nepouzitelne... ale nechcem to hned zatratit... dakujem za pomoc....
petopjotr
Posts: 2
Send a message

Post by petopjotr
oolcoo wrote:
peterholubek wrote:mal by som taku otazocku... waze som si nainstaloval asi pred pol hodinkou... ked chcem nastavit domacu adresu, alebo aj vyhladat hociaku inu adresu, tak mi to vyhlasi, ze nemoze kontaktovat server... dal som vyhladavat rozne ulice v BA (aj zname velke ulice typu sancova) aj rozne mesta na Slovensku... takze neviem, kde je problem... lebo ak to nevie vyhladat ciel, tak je to v zasade nepouzitelne... ale nechcem to hned zatratit... dakujem za pomoc....
Na pouzivanie waze je potrebne mat pristup na internet. Predpokladam, ze to bude ten problem lebo som ho skusil vypnut a dalo mi to tuto hlasku.
ineternet som mal samozrejme zapnutý... domacu wifi... ked som skusil prepnut na mobilny, tak to uz ide... zvlastne...
petopjotr
Posts: 2
Send a message