Post by pgasper
Witam.
nazywam sie Paweł i zywam aplikacji Waze od okolo roku. Jezdze glownie po Anglii - raczej okolice Londynu. Obsluga programu nie stwarza problemów ale ostatnio zainteresowalem sie edycją i zaczely sie schody.
Chce dodac punkt na mapie - firmę. Ale po dodaniu wszystkich danych otrzymuje info ze nie mam uprawnien zeby dokonac zmian.
W takim razie co moge a czego nie moge w edytorze?
Pozdrawiam.
pgasper
Posts: 1
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by piekarz
Tomek, Poznań,
Kręcę się tu i tam po całej Polsce ;)
Z uwagi na niedziałające navi w Yanosiku, postanowiłem wrócić do Waze.
W zeszłym roku domalowałem już kilka dróżek ;)
Teraz właśnie maluję, ale mam problem z nanieniesiem brakującej wsi Wierzbno k. Odolanowa.
Proszę o info jak zdobyć wyższy poziom edytora map :)
Wrzuciłem już zgłoszenie do Area Managera.
Pozdr.
piekarz
Posts: 2
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by piekarz
OK. Dziękuję.
Dodam co trzeba :)
piekarz
Posts: 2
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by pila3d
Cześć,

z tej strony Paweł, Lesznowola pod Warszawą. Jeżdżę dużo po Warszawie, Lesznowoli i Piasecznie. Waze używam od dwóch tygodni i bardzo mi się podoba, więc chętnie dorzucę od siebie jakieś sugestie poprawek! :)

Paweł
pila3d
Posts: 3
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by piotrek-pete
Hej!

Co prawda jeżdżę z Waze od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz zacząłem edytować mapę.
Tak więc witam i pozdrawiam.

Rejon: Warszawa, Płock, Wrocław.
piotrek-pete
Posts: 1
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Piotrek7o
Witam,

Piotrek z Podbeskidzia , z Waze już jakiś czas , edycji też troszeczke się zrobiło .

Pozdrawiam
Piotrek7o
Area Manager
Area Manager
Posts: 6
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by piszinger
Cześć wszystkim! Jestem dudi i jestem nowy :) jeszcze jestem bobas i tak się zastanawiam kiedy będę już dorosły? Jeździłem dwa dni z Waze i sądzę że na pewno zrobiłem 160 km...
Pozdrawiam
piszinger
Posts: 2
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by pitras70
Piotrek -północne Włochy :D
pitras70
Posts: 1
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Plaski999_pl
Witam,

Tomek P. z Ostrowa Wielkopolskiego. Ogólnie można powiedzieć, że okolice południowej wielkopolski. Nie przemieszczam się za wiele, ale chętnie powalczę z błędami w swojej okolicy.

Waze może być świetnym rozwiązaniem, ale jest mało rozpropagowany :( i przez to ma mało użytkowników, co niestety stawia go na przegranej pozycji na przykład z Yanosikiem :cry:

pozdrawiam
Plaski999_pl
Posts: 1
Been thanked: 4 times
Send a message