Post by Kebb01
Zdar vespolek,

mám technický dotaz, dají se ty uzavírky nastavit tak, aby po vypršení segment spadl z L4 někam níže?
Takhle zůstávají zamknuté celkem bezvýznamné segmenty na L4, což ztěžuje práci levelově mladším editorům. Ano, vím, že se dá napsat na chat či na fórum ;)
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
Dostal jsem se k běhu Run Tour, který se běhá každý měsíc v jiném městě, nejbližší termín je 13. 6. 2015 v Hradci Králové.

Dá se to zavřít podle dat dostupných na webu nebo je třeba mít data přesnější.
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
Při cestě 13. 6. 2015 mě waze v obci Plumlov hodilo rovnou do dvou uzavírek. Jejich začátky posílám v lincích níže. Přijel jsem od východu, takže uzavírky pokračují na západ.

- https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ,243926695

- https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =243926671

Zadal jsem je za jízdy přes klienta, obě jako dlouhodobé, ale během chvíle zmizely...

Nepodařilo se mi najít bližší info a můj účet na dopravním infu byl zablokován... Proč? To nevím :(
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
V jsdi nic nebylo ani toho 13.6., uzavírky byly úplné, zábrana přes cestu, zákaz vjezdu uprostřed ulice.

Odesláno z mého HTC One S
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
tex232 wrote:To je bordel,.. Dokážeš zjistit do kdy to je
Právě, že vůbec :-\ Projížděl jsem tudy na dovolenou, 13.6. zadal z klienta dlouhodobou uzavírku, přidal UR a než jsem se za týden vrátil bylo to z waze pryč :-(
Chtěl jsem to zadat do JSDI, aby zjistili oni více, ale můj účet tam byl z neznámého důvodu zablokován.

Odesláno z mého HTC One S
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
Poblíž nové I/11, cesta z Velké Polomi kamsi na sever... Nastavené uzavírky skončily 30. 6.
Dnes, 3. 7. jsem projel všechny 3 mimoúrovňové křížení, na jednom se stále pracuje, obnovil jsem tam uzavírku na týden. Pojedu kolem 12. 7., tak to zkontroluji a případně prodloužím, nevypadalo to, že by chtěli skončit. A cesta z Polomi je taky pěkný tankodrom, takže je možné, že se pak pustí do ní...

To jenom pro info, kdyby si mezitím někdo všiml, že uzavírka skončila, tak ji zrušte. Píchl jsem poblíž UR.

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane