Post Reply

Nepřibývající body i přes aktivní používání

Post by PaulaAbdul1
Dobrý den,používám Waze něco přes 5 měsíců a aktivně se snažím zadávat situace na cestách,ceny na čerp. stanicích apod. Poslední cca měsíc se však stav mých bodů nemění (nepřibývají) přes to že jsem najezdila poměrně dost kilometrů a taky zadávala změny či ceny paliv.Mám stažené aktualizace,pak jsem zkusila odinstalovat a znovu nainstalovat zda není chyba někde jinde, ale bohužel stále nic.Zrovna včera jsem najela přes 400 km zadala ceny 20-ti čerpacích stanic,zadávala uzavírky apod a stav bodu nezměněn.Můžeze mi prosím poradit co s tím?Není to záležitost dnů ale týdnů kdy to trvá,naviguje v pohodě i když častěji ,,zlobí" než obvykle ale to načítání bodů prostě nefunguje. Děkuji.Pavla

Post by Eagleji
Čekat čekat výpadek... většinou se pak body připsaly dodatečně, ale už je to dlouho tak uvidíme..

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
Eagleji
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times

Post by tex232
Obvykle se to dříve nebo později připíše. Jak to vypadá?
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by WC40WC
Ahoj,body jsou již připsány.
WC40WC
Been thanked: 8 times

Post by ondrisek
Ahojte,

Za tych 19 dni co neprebiehal update bodov som najazdil cca 4000km(CR,Nemecko,Slovensko) a dnes sa to trochu pohlo ale pripisalo len nejakych 450 bodov. Asi to postupne dopise a chce to cas mozno...
ondrisek

Post by PaulaAbdul1
Eagleji wrote:Čekat čekat výpadek... většinou se pak body připsaly dodatečně, ale už je to dlouho tak uvidíme..

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
Děkuji za odpověď ale jak píšu už je to dlouho a obávám se že se to zpětně nepřipíše všechno :( ale budu doufat...navíc mi teď ještě ,,zlobí" nabídka když chci zadat ceny čerpacích stanicich tak mi to v hlavní nabídce vůůůbec nabídku nezbrazí místo toho je ikona CHat.
PaulaAbdul1

Post by PaulaAbdul1
ondrisek wrote:Ahojte,

Za tych 19 dni co neprebiehal update bodov som najazdil cca 4000km(CR,Nemecko,Slovensko) a dnes sa to trochu pohlo ale pripisalo len nejakych 450 bodov. Asi to postupne dopise a chce to cas mozno...
Souhlasím taky se obávám že né všechny body se připíšou ale nezbývá jen doufat,psala jsem níže že v poslední době mě zlobí i nabídka zadávání cen PHM místo ikony čerpací stanice se objeví CHAT a to je cely :(
PaulaAbdul1

Post by Eagleji
Jsou to jenom body.... Pokuty nejde platit body :)

Odesláno z mého SHIELD Tablet pomocí Tapatalk
Eagleji
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times

Post by foxitrot
To vraví ten pravý :-)

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 1275 times
Been thanked: 652 times
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).