Post by GinBook
Uz to nekdo na GC otevrel. Tusim od 15teho se nepocitaji jizdy.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ja mam 2 zpravy od uzivatelu, ze po prechode na jiny telefon ci jen znovu prihlaseni cistou instalaci maji u vseho nula vcetne statistik na webu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Potvrzuji nahrané trasy.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by hamilnes
to: Falcon5583
Časom zistíš, že tie dlhoočakávané body sú ti v skutočnosti na ..dve veci. Na naháňanie bodov nájdeš v app store množstvo lepších hier. :)
Málo hlásení a wazerov? Všade tam, kde Waze má zmysel, v mestách a na cestách s hustou dopravou, je na Slovensku pomerne dosť užívateľov. O tom sa môžeš presvedčiť aj na stránke wazestats.com, kde nájdeš graficky zobrazené množstvo aktívnych užívateľov v jednotlivých mestách. Samozrejme poteší každý nárast. Na porovnanie, ak nájdeš nejakú podobnú štatistiku užívateľov pre Sygic, tak sem s ňou (čomu by som sa veľmi čudoval, lebo komerčné aplikácie sa počtom svojich aktívnych užívateľov radšej nechvália).
Hlásení na cestách je len toľko, koľko týto dobrovoľníci waze dokážu zachytiť. Možno si pri počúvaní rádia zaznamenal, že niektoré rádiá hlásenia wazerov preberajú do svojich dopravných spravodajstiev, takže to asi nebude také bezvýznamné ako píšeš.
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
lubo1987 wrote:mne pri navigovany jazdy kazdu chvilku strati polohu a nedokaze ju spat obnovit az ked odlokujem dysplay.
Nie je jasné aké zariadenie používaš, tak iba všeobecne: Niektoré typy telefónov vypínajú GPS pri každom zamknutí displeja (manulálnom či automatickom), nie je to chyba aplikácie, ale nedostatok v nastavení zariadenia. Skús úplne vypnúť autolock displeja. Ak to bude mať priveľkú spotrebu, potom pomôže stlmiť osvetlenie displeja.
lubo1987 wrote:Pri rychlosti 5km/h prestane ukazovat polohu vozidla a velakrat sa mi stalo ze ma waze naviedol na nespravnu cestu a navadzalo ma ak zabocim na chodnik
Pri niektorých starších verziách sa stalo, že sa občas nezobrazil ukazovateľ polohy (šípka, autíčko), ale myslím že toto už bolo opravené.
Informácia, že sa to a to veľakrát stalo, má hodnotu ako "jedna paní povídala". Prosím popíš presne kedy a na ktorom mieste, iba tak môžeme opraviť chybu na mape, alebo žiadať o nápravu vývojárov.
Vďaka za príspevok!
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by jardacz
Mě stále chybí celý den 10/5 a to jsem zrovna ještě válcoval cestu...
jardacz
Posts: 98
Has thanked: 3 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by JaRoY
Hej ludia. Nebojte. Body pridu. Tento tyzden vsetky body pobrala nocommenta. :-D

Odoslané z Lenovo K920 pomocou Tapatalku
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by JaRoY
Neboojte ludia. Vsetko sa Vam dorata. Takto im system bezne funguje ze aj tyzden meskaju body. Len niekedy je vynimka ze im to ide dobre a body nabiehaju kazdy den.

Odoslané z Lenovo K920 pomocou Tapatalku
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by JaRoY
DajtePokoj wrote:Vydržte, Boh vás skúša.
Boh neexistuje.

Odoslané z Lenovo K920 pomocou Tapatalku
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by JaRoY
Nie nie nie, ziadna chyba. Toto je bezna vec. Normalne sa to neaktualizuje bezne aj tyzden, len niekedy to maju pokazene a aktualizuje kazdy den, ale to je malo kedy. Vecsinou im to nefunguje. [emoji39]

Odoslanô z MI MAX pomocou Tapatalku
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message