Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Nepřibývající body i přes aktivní používání

Post by PaulaAbdul1
Dobrý den,používám Waze něco přes 5 měsíců a aktivně se snažím zadávat situace na cestách,ceny na čerp. stanicích apod. Poslední cca měsíc se však stav mých bodů nemění (nepřibývají) přes to že jsem najezdila poměrně dost kilometrů a taky zadávala změny či ceny paliv.Mám stažené aktualizace,pak jsem zkusila odinstalovat a znovu nainstalovat zda není chyba někde jinde, ale bohužel stále nic.Zrovna včera jsem najela přes 400 km zadala ceny 20-ti čerpacích stanic,zadávala uzavírky apod a stav bodu nezměněn.Můžeze mi prosím poradit co s tím?Není to záležitost dnů ale týdnů kdy to trvá,naviguje v pohodě i když častěji ,,zlobí" než obvykle ale to načítání bodů prostě nefunguje. Děkuji.Pavla
PaulaAbdul1
Posts: 3

POSTER_ID:17396883

1

Send a message

Post by Eagleji
Čekat čekat výpadek... většinou se pak body připsaly dodatečně, ale už je to dlouho tak uvidíme..

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
Eagleji
Area Manager
Area Manager
Posts: 196
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by Eagleji
Jsou to jenom body.... Pokuty nejde platit body :)

Odesláno z mého SHIELD Tablet pomocí Tapatalk
Eagleji
Area Manager
Area Manager
Posts: 196
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by foxitrot
To vraví ten pravý :-)

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by ondrisek
Ahojte,

Za tych 19 dni co neprebiehal update bodov som najazdil cca 4000km(CR,Nemecko,Slovensko) a dnes sa to trochu pohlo ale pripisalo len nejakych 450 bodov. Asi to postupne dopise a chce to cas mozno...
ondrisek
Posts: 8
Send a message

Post by PaulaAbdul1
Eagleji wrote:Čekat čekat výpadek... většinou se pak body připsaly dodatečně, ale už je to dlouho tak uvidíme..

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk
Děkuji za odpověď ale jak píšu už je to dlouho a obávám se že se to zpětně nepřipíše všechno :( ale budu doufat...navíc mi teď ještě ,,zlobí" nabídka když chci zadat ceny čerpacích stanicich tak mi to v hlavní nabídce vůůůbec nabídku nezbrazí místo toho je ikona CHat.
PaulaAbdul1
Posts: 3
Send a message

Post by PaulaAbdul1
ondrisek wrote:Ahojte,

Za tych 19 dni co neprebiehal update bodov som najazdil cca 4000km(CR,Nemecko,Slovensko) a dnes sa to trochu pohlo ale pripisalo len nejakych 450 bodov. Asi to postupne dopise a chce to cas mozno...
Souhlasím taky se obávám že né všechny body se připíšou ale nezbývá jen doufat,psala jsem níže že v poslední době mě zlobí i nabídka zadávání cen PHM místo ikony čerpací stanice se objeví CHAT a to je cely :(
PaulaAbdul1
Posts: 3
Send a message

Post by tex232
Obvykle se to dříve nebo později připíše. Jak to vypadá?
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by WC40WC
Ahoj,body jsou již připsány.
WC40WC
Posts: 45
Been thanked: 8 times
Send a message