Post Reply

Android klient 4.9.0.2

Post by
Na Google Play je nová verzia klienta (4.9.0.2) pre Android.
Novinky: Opravy chýb a stability.

---

Po aktualizácii sa u mňa vyskytol problém. Pri každom jednom zapnutí aplikácie vyskakuje prihlasovacie okno na prepojenie s Facebookom. Nie je toho boha sa tejto otravnej záležitosti zbaviť. Nejaké nápady, riešenia? Je to tam stále, aj keď sa prihlásim. Zobrazí všetky kontakty, všetko funguje.. a pri nasledujúcom zapnutí tam to okno otravuje opäť.. Samsung Galaxy Xcover 3, OS Android 5.1.1

POSTER_ID:17163728

1

Send a message

Post by dedii
kliknem na oblubene , tam vedla nazvu kliknem na 3botky a dole mi ponuka vymazat , takze mazanie funguje
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by foxitrot
Jedna z dúfam že užitočných noviniek, ktoré pribudli v tejto verzii (nebola to len oprava chýb, ale aj rýchly vývoj nových chýb), je možnosť previazať Waze účet s Google účtom a následne pomocou neho ho zálohovať (namiesto často problematického spôsobu s telefónnym číslom). Volá sa to Smart Lock, malo by to byť ponúkané pri novej inštalácii, alebo sa to neskôr dá zapnúť cez Nastavenia -> Účet a prihlásenie -> Nastavenie zálohy Smart Lock -> Enable Smart Lock.

Pozn.: Niektorým užívateľom pri pokuse o povolenie či zapnutie tej funkcie prepínač na okamih preblikne a ostane vypnutý. Skontrolujte si v systéme Android nastavenie Google, Služby / Smart Lock, tam si vyberte ten správny Google účet a zapnúť mu Smart Lock pre heslá.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
Last edited by foxitrot on Thu Oct 20, 2016 7:47 pm, edited 1 time in total.
Reason: Riešenie problému s vypnutou funkcionalitou Smart Lock
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Áno, jedna z hlásených chýb.
Ak by si si zapol debug mód (vyhľadať 2##2) a po zopakovaní pokusu odoslal debug logy, tak by som to nahlásil.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
@mipwa @themaros Mali by to byť "chýbajúce oprávnenia", ten názov je asi zavádzajúci. Skúste sa pozrieť na Nastavenia -> Google, Služby / Smart Lock, tam si vyberte ten správny Google účet, či tam bude niečo vypnuté alebo zakázané?

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Čo presne si videl a menil? U mňa nie je žiadne "povolenie".

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
jirys wrote:Tak ta včerejší 101 se nějak nevyvedla nejde vůbec nainstalovat na můj tablet ... :o
Verzia systému? Niektorí hlásili problémy s nižšími verziami Androidu 4.x (s ktorými doterajšie verzie ešte šli, hoci by vraj už dávno nemali ísť a oficiálne by mal byť podporovaný KitKat (4.4) a novšie (ja som si pamätal 4.0, ale nenašiel som oficiálny údaj)).

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
jirys wrote:Foxitrot - vezi systemu mam v podpisu
[emoji45] Mám mobil, Tapatalk ani mobilná verzia fóra podpis nezobrazujú.

Ale už vidím že "android 4.1.2". To už bolo reklamované a mam pocit, že budú opravovať problémy pre 4.0+.




Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Už to majú opravené, počkaj na nasledujúcu verziu.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
petk0 wrote:- blbne historia cielov.
Zvykol som si rano vyhladat 4-5 adries, pri kazdej spustit navigovanie a pocas dna som to vyhrabal v historii. Teraz sa ulozi len jeden, dva ciele za den. Zvysne sa niekam vyparia.
Ak ťukneš na cieľ v histórii alebo v obľúbených, presunie sa na začiatok zoznamu histórie.
Ak ho ťukneš v autocomplete zozname, vôbec sa neskopíruje do histórie!! (nadávam na to už celé mesiace, ale asi málo hlasno).

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
petk0 wrote:Som prisiel na dalsiu zaujimavost. Navigujem sa na urad s rovnakym nazvom, ale v inom meste. Cize "Danovy urad", v historii sa ulozi iba jeden, ale ked ho vymazem,objavi sa tam predchadzajuci ciel, teda zase Danovy urad, ale s inou adresou. Ked zmazem aj ten, naskoci dalsi a dalsi... su tam vsetky z historie schovane pod jeden nazov, ale nejde medzi nimi listovat, len vymazavat... :)
Ty brďo, na tom si zgustnem!

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).