oks, köszi!
ha kell segítség szólj nyugodtan
ha kell segítség szólj nyugodtan
meexer wrote: Megcsináltam. Igyekszem továbbra is hatékony maradni.
meexer wrote: Megcsináltam. Igyekszem továbbra is hatékony maradni.
Watt25 wrote:Elvileg ennek kéne a jó megoldásnak lennie, de sajnos az a tapasztalat, hogy keresztültervez Private Road-on is, olyankor is, amikor simán lenne másik útvonal. Szóval, nem tudom. Én is alkalmaztam ilyet, de tudom, hogy gyakorlatilag nem tökéletes megoldás. Az a vicc, hogy a Parking Lot Road-ra is kisebb hajlandósággal tervez, mint a Private Road-ra, pedig szerintem fordítva kéne lennie.zuiop wrote:Van két utca (Sági utcának van nevezve ID=137383527 és 137383512), ami egy lakóparknak a saját útja, kapu mögött: Térkép
A Sági utca és a Tápiógyörgye között.
Első lépésként átállítottam magán útra, de szerintek mi legyen vele? Lehet, hogy törölni kellene.
Tehát lehetőségek:
1. Kanyarodási szabályokkal kavarsz. Ennek hátránya, hogy ha valaki ott lakik, akkor miatta Map problem-ek fognak létrejönni.
2. Kitörlöd. Nem biztos, hogy szép megoldás.
3. Parking Lot Road-ra rakod át. Elvileg ugye nem az, bár, rá lehet fogni. Navigációs szempontból viszont jelenleg így a legjobb.
Watt25 wrote:Akkor találj itt hibát!pulsarxp wrote:Én lehet át állítanám inkább no entrance-re. Től sok GPS nyom nincs a környéken.
Egyébként a Private road-al nekem az a tapasztalatom, hogy csak akkor visz rá, ha nincs más megoldás. Legalábbis én eddig csak úgy találkoztam vele. És ha van, de mégis arra tervez, akkor valahol térkép hiba van.
Lehet újra kéne rajzolni a Brunszvik utcának ezt a két szakaszát, hátha megjavul tőle.Watt25 wrote:Picit hülyén van kitéve a tábla, de végül is igen, illetve lakó- és pihenőövezet is van arrafelé. (Arról meg nem is szólva, hogy idegbajt kapok attól, hogy átjáróutcának nézik azokat az utcákat, amikor semmi közük hozzá...)pulsarxp wrote:Egyébként miért Private road ott minden? Behajtani tilos, kivéve célforgalom?
de itt az igazság:Watt25 wrote: De hát az ég szerelmére!!! Mi az, hogy routing error emiatt? Nem tiltani kell rajta az áttervezést, hanem nagyon nagy penalty-t rakni az ilyen szegmensre... Ez miért nem evidens???
Most nekem kell innen megmondanom, hogy hogyan kéne csinálni? Ez röhej...
Watt25 wrote:Na, akkor hogy hű legyek magamhoz, ismét (be)szólnék.
Ahogy nézem, számomra a még elérhető kerület az V. kerület. Számomra nincs több olyan kerület, amely teljes területén van szerkesztési jogom, tehát mindenképpen nagyobb segítségre van szükségem a hiányzó utcák felviteléhez.
Most nekiállok az V. kerületnek, aztán a többit már másnak (is) nagyobb lendülettel kellene csinálnia...
Alapvetően a délebbi kerületek vannak kész, tehát:
XXII., XI., XXI., XX., XIX., XVIII., I., III.,
Na, így, hogy összeírtam, még rájöttem, hogy a IX. és a XXIII. kerület sincs kész, de van hozzá jogom, ezeknek is nekiállok. Ha valaki nagyon ráizgulna a feladatra, akkor kérem e három kerületet (V., IX., XXIII.) hagyja ki, ezeket csinálom.
Én hát!Watt25 wrote:Szóval, Te vagy a hibás!pulsarxp wrote:jelentem nem régen (talán múlt héten) állítottam át a kanyarodási szabályt
Szia!Andras2 wrote:Sziasztok!
A XVII. kerületben, Rákosligeten az összes fő út (pl. Ferihegyi út, Naplás út) street típussal van rajzolva, primary street helyett. Át akartam rajzolni, de elbizonytalanított, hogy nemrég - két hete - lettek javítva. Van valami oka a street típusnak, vagy javíthatom az út besorolásokat?
Re: Budapest