[L4] I/9 Brezolupy
Poprosím zmeniť na predmetnom segmente mpr 70 na mpr 90 (a následne odstrániť nadbytočnú nódu), značenie bolo odstránené: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =303183568
OT: Bug? Náhoda? Zapichol som v danom mieste aj UR, ale akosi do WME nepritieklo. Nebolo by na tom nič zvláštne, občas sa to pravda stane, tentokrát som si ale všimol vcelku zaujímavú súvislosť. Presne od momentu, keď som v klientovi zrušil navigáciu na určený cieľ, mi prestalo započítavať prejdenú trasu. V archíve trás vidím zelenú čiaru prerušenú na cca. 10 km a potom sa opäť objavila. Maximálne povolené rýchlosti naskakovali normálne a "úspešne" (resp. bez varovania o nepripojení alebo o nedostupnosti gps) som odoslal na tom "mŕtvom" úseku aj predmetné URko..
OT: Bug? Náhoda? Zapichol som v danom mieste aj UR, ale akosi do WME nepritieklo. Nebolo by na tom nič zvláštne, občas sa to pravda stane, tentokrát som si ale všimol vcelku zaujímavú súvislosť. Presne od momentu, keď som v klientovi zrušil navigáciu na určený cieľ, mi prestalo započítavať prejdenú trasu. V archíve trás vidím zelenú čiaru prerušenú na cca. 10 km a potom sa opäť objavila. Maximálne povolené rýchlosti naskakovali normálne a "úspešne" (resp. bez varovania o nepripojení alebo o nedostupnosti gps) som odoslal na tom "mŕtvom" úseku aj predmetné URko..
Re: [L4] I/9 Brezolupy