Post by petrjanik
netuším jestli byla nějaká změna, ale během dne se mi rovněž silnice nezobrazovaly .. nyní ale již vše zase běží ..
petrjanik
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 11 times
Been thanked: 18 times

Post by petoKUBO
ja mam otazku k editovaniu, ked na ceste zadam nove "Miesto (bod)" nazvem ho xyz dajme tomu, bude mozne sa na tento bod dat navigovat vo waze ked ho napisem? Lebo ked dam v editore do kolonky hladat a napisem ten bod tak ho najde, ale priamo v mobile zatial nic, musi prebehnut upgrade mapy v mobile alebo sa nedockam? :)
Druha vec co ma zaujima, kategoria "oblubene" neda sa tam vyhladavat ? ked budem mat 500 poloziek tak mozem listovat od rana do vecera, bez moznosti to napisat a dat sa navigovat?
A este taka jedna bonusova otazka, z Google Earth ulozene body sa nahodou nedaju nejakym sposobom nahodit do waze, ked uz to ma pod palcom google? :D
petoKUBO
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

Post by petrjanik
stačí vyměnit dva soubory (případně jen jeden pro denní zobrazení) .. zde je k tomu pokec https://wiki.waze.com/wiki/Color_schemes .. nejlepší je to vyměnit místo schématu v adresáři 'day/8' .. označeném mezi schématy jako 'Map Editor' / 'Úprava map', pokud se mění i noční, ten se zaměňuj v adresáři 'night'
petrjanik
Area Manager
Area Manager

Post by petrjanik
tak jsem zkusil v tom polském scriptu změnit jednu WMS službu - vložil jsem WMS od ČUZK pro hranice katastrů a služba se v pohodě načetla :) .. u služeb WMS od ŘSD bude třeba ověřit funkčnost
petrjanik
Area Manager
Area Manager

Post by petrjanik
GinBook: musí se vyměnit min dva řádky - adresa služby WMS a pak seznam či min název dané služby, jinak to nepoběží .. a to právě u ŘSD zatím nemůžu nikde najít .. u ČÚZK to lze najít lehce .. např. řádek 114 - služba WMS a pak řádek 289 název vrstvy či vrstev ..
petrjanik
Area Manager
Area Manager
Last edited by petrjanik on Fri Oct 24, 2014 5:24 pm, edited 1 time in total.

Post by petrjanik
tak upřímně úplně celý jsem nečetl, ale určitě mne zaujal víc než číst vlákno jako celek .. je dost dlouhý :)) .. ale určitě kratší než pročítat celé vlákno .. možná trochu roztřídit do sekcí/bloků a rozlišit třeba tučným nadpisem "kategorie" popisovaných otázek ..
petrjanik
Area Manager
Area Manager

petrjanik
Area Manager
Area Manager

Post by petrjanik
.. snad bude čas na to kouknout .. vypadá to dost dobře ..
petrjanik
Area Manager
Area Manager

Post by PetrJ1984
Dobrý den nevím,jestli se na to už někdo ptal.Aplikaci Waze používám už třetí den a nezobrazují se mi žádné nasbírané body,takže nevím kolik jich mám a ani ujeté kilometry se nezobrazují.
PetrJ1984

Post by petk0
Ivannii wrote: Slovenský hlas mi nejde stáhnout. Data/ WIFI- všechno jedno. Pořád 0%... Já vím, WIN ...
Bol pridany novy hlas a stary zrusili. Pre WP fony je ale vyvoj stopnuty uz roky a tak novy hlas nepridali a stary sa uz nema odkial stiahnut...
petk0
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 249 times
Been thanked: 156 times
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2