Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by paaulo23
maxoTNS wrote:Ok. Dik za info. Ale vidim ze je to skor pre zábavu ako pre funkcionalitu waze :) ?…
S funkcionalitou to nema nic spolocne
paaulo23
Posts: 126
Has thanked: 40 times
Been thanked: 23 times
Send a message
https://pmu.tasha.sk/gallery/signature_paaulo23.png
Editing & Client NOOB, noAM @ South-West Slovakia @ East Austria
Waze x.x.x.xxx on SM-N9005 3 @ silver Ludove Vozitko AmaRock

Post by paaulo23
gafaj wrote:Ako často sa aktualizujú infromácie o premávke v o waze aplikácií???
že je predomnou zápcha sa mi objaví až keď odošlem hlásenie , že som na tú zápchu narazil!... čo mi je už na dve veci...
Nooo toto sa nema stavat. Podobny jav som vypozoroval tento vikend aj ja. Stalo sa mi to aj v sobotu aj v nedelu. V sobotu som isiel, prace na ceste, nic nevidim, nic nehlasi, tak zadam hlasku a po par sekundach pozriem, uz je tam bolo niekolko hlasok. To iste sa mi stalo potom este raz, prace na ceste a dalej to iste 3x na policajtoch.
Je to zase nejaky bug
paaulo23
Posts: 126
Has thanked: 40 times
Been thanked: 23 times
Send a message
https://pmu.tasha.sk/gallery/signature_paaulo23.png
Editing & Client NOOB, noAM @ South-West Slovakia @ East Austria
Waze x.x.x.xxx on SM-N9005 3 @ silver Ludove Vozitko AmaRock

Post by paaulo23
sk_mike007 wrote:ahojte...
aj mne sa uz stalo, za posledne tyzdne 2x, laser na dialnici, waze hlasilo (tusim 500m), ked uz som ich na rovinke videl a bolo neskoro, platil som...
treba to poziadat ako feature request, aby sa to dalo volitelne nastavit? alebo aspon nech to na dialnici informuje tak 1,5km vopred?
pokial sa to nezmeni, je mi waze nanic, rychlo chodim len na dialnici (bezpecna rychlostna komunikacia), obec/cesta 1.triedy chodim normalne/predpisovo, zapchy/nehody hlasia aj v radiu.... mozem waze odinstalovat... alebo?
Hej. To sa da nastavit. Vyzsie je debata ako.

Ja som mal ale iny pripad. Mne to cez vikend nehlasilo vobec. Teda niektore situacie. Cca z 30 hlasok to 5 neohlasilo, a ukazalo ich az ked ja som hodil hlasku. Ukazalo cudzie hlasky + moju hlasku. Nastastie ja som pokutu neplatil :)
paaulo23
Posts: 126
Has thanked: 40 times
Been thanked: 23 times
Send a message
https://pmu.tasha.sk/gallery/signature_paaulo23.png
Editing & Client NOOB, noAM @ South-West Slovakia @ East Austria
Waze x.x.x.xxx on SM-N9005 3 @ silver Ludove Vozitko AmaRock

Post by pajaanch
zdravím, chtěl bych se zeptat jestli lze v mapě na PC nebo v aplikaci Androida vyhledat poloha jedoucího přítele. díky
pajaanch
Posts: 5
Send a message

Post by pajaanch
manželka jede s dětmi z výletu, mám ji mezi přáteli, ona mě také ale ztratil jsem je na mapě. když v androidu kliknu na ikonu přátelé 1 tak se dostanu jen do menu abych j poslal zprávu nebo zatroubil, ale není tam volba ukázat na mapě nebo tak něco :)
pajaanch
Posts: 5
Send a message

Post by pajaanch
ano máme oba aplikaci nainstalovanou a spuštěnou. cestu tam jsem zvládl odsledovat na mapě
ETA vyzkouším až přijede, nebudu ji už instruovat za jízdy, jede s tím vpodstatě poprvé tak ať se raději věnuje řízení :)
díky za rady
pajaanch
Posts: 5
Send a message

Post by pajaanch
už jsem ji našel :)
možná je to zasahování do soukromí, nevím, ale pokud můžu v aplikaci vidět jedoucího uživatele, proč by nemohla být funkce po kliknutí na přítele v seznamu zobrazení jeho polohy na mapě?
možná je to lepší než pro informaci o jeho poloze mu psát za jízdy zprávu a chtít po něm psát nebo posílat ETA když se můžu vrychlosti podívat kde zhruba je.
pajaanch
Posts: 5
Send a message

Post by pajaanch
zdravím, chci se zeptat na vkládání hlášení

např. jedu a vidím hlídku. klepnu na tlačítko hlášení a než vyplním vše potřebné a uložím jsem asi 500m za hlídkou

bude v reálu pozice hlídky na mapě tam kde jsem klepl na tlačítko nebo tam kde jsem uložil hlášení? případně jestli lze i dodatečně něco nahlásit tím, že třeba zastavím vozidlo a nalistuju si v mapě místo kde jsem jel kolem dopravní nehody a klepnu na polohu v mapě a dám hlášení kde uvedu podrobnosti.
pajaanch
Posts: 5
Send a message

Post by Pajdoom
Prípadne miestne názvy (aj podľa policajtov má byť vodič znalý miestnych pomerov) ktoré sa inak čítajú a inak píšu:
Píše sa "Sídlisko Dargovských hrdinov", číta sa "Furča"
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message

Post by Pajdoom
Toto nutné prepojenie som asi ešte nepochopil. Ja by som sa vo WAZE chcel kamarátiť s iným vo WAZE, bez potreby byť registrovaný/prepojený na FB, TT, FQ, G+ a iných sociálnych sieťach.
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message